• Малеїновий ангідрид

Малеїновий ангідрид

30.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 7954
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення порошок
Вид за хімічним складом Малеїновий ангідрид
Вид за призначенням для виробництва поліефірних смол, іншої поліефірної продукції
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Малеїновий ангідрид органічна сполука. У чистому стані – безбарвна або біла тверда речовина. Має різкий запах, складається з ромбовидних кристалів. При взаємодії з водою розчиняється, перетворюючись на малеїнову кислоту, при нагріванні 200°C - на фумарову кислот. При взаємодії із спиртами утворюються неповні ефіри. Одержують малеїновий ангідрид за допомогою окиснення бензолу або інших ароматичних сполук. З метою економії багато виробництв для виготовлення малеїнового ангідриду для сировини використовують н-бутан 2 CH3CH2CH2CH3 + 7 O2 → 2 C2H2(CO)2O + 8 H2O. Малеїновий ангідрид завдяки своїй високій реакційній здатності та наявності двох функціональних груп, має різні хімічні властивості. Малеїновий ангідрид також використовується для виробництва тетрагідрофурану.


Хімічна формула – C4H2O3.

Де застосовується?

Для виробництва тетрагідрофурану (ТГФ), тетрагідрофталевого ангідриду, гаммабутиролактона, для синтезу малеїнової, фумарової та яблучної кислот.

При виготовленні поліефірних та алкідних смол, як сировина. У фармацевтичній сфері використовується для виготовлення препаратів.

Також при очищенні ароматичних речовин від сірчистих та азотистих сполук, при виготовленні миючих засобів, пластифікаторів, хімічних препаратів для сільського господарства, присадок та стабілізаторів для палив та масел.

    У нас ви можете купити Малеїновий ангідрид за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре