• Меламін (тріамід ціанурової кислоти)

Меламін (тріамід ціанурової кислоти)

119.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 7958
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення порошок
Вид за хімічним складом Меламін
Вид за призначенням для виготовлення прес-композицій з різними наповнювачами (целюлоза, скловолокно, деревне борошно) при формуванні посуду, придатного для контакту з харчовими продуктами, а також ґудзиків, попільниць, корпусів, ручок, кнопок, клавіш різних апаратів, приладів та інструментів
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Меламін (тріамід ціанурової кислоти) виглядає як білий або безбарвний кристалічний порошок без запаху. Щільність 1,574 г/см3. Температура від 345°C. Нерозчинний у воді та органічних окислювачах. Це синтетична речовина, хімічна сполука, яка є головним компонентом в отриманні меламіноформальдегідної смоли. У готовому вигляді це пластик, що має міцність і зносостійкість. Меламін найчастіше отримують з карбаміду (діаміду вугільної кислоти, у традиційному розумінні – із сечовини). Меламін вважається слаботоксичним, але взаємодіючи з хімічними речовинами у складі матеріалу, може провокувати порушення в організмі. Тому не рекомендується посуд та їжа, що містять ці речовини. Але інші сфери застосування (промисловість-виробництво меблів, техніки, пластика) є небезпечними, і забезпечують надійне, довговічне покриття.


Хімічна формула – C3H6N6.

Де застосовується?

У лакофарбовій промисловості для одержання захисної плівки.

У меблевій промисловості отримують міцні зносостійкі покриття різних фактур та кольорів.

Для виробництва пластмас та ДСП (деревно-стружкові плити).

У виробництві побутової техніки та автомобілебудування як барвник.

Для створення бетону використовується як пластифікатор, що забезпечує плинність.

Для надання паперовим носіям (гроші, шпалери, цінні папери) міцність, зносостійкість. Ця ж особливість застосовується у ткацтві.

    У нас ви можете купити Меламін (тріамід цианурової кислоти) за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре