• Мідний дріт М1м, М1т 2,0 мм

Мідний дріт М1м, М1т 2,0 мм

350.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 6275
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Діаметр 0,3-10мм
Вид за способом виготовлення холоднодеформована (Д); гарячедеформована (Г)
Вид за хімічним складом Cu – 99,9 %, домішки (як Pb, Fe, Ni, S, As, Sb, Bi, Sn) – не вище 0,1 %
Вид за призначенням застосовується в електротехніці, машинобудуванні, приладобудуванні, служить напівфабрикатом для виготовлення пружин та металовиробів, елементів струмопровідних конструкцій
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Мідний дріт М1м, М1т 2,0 мм - продукція з чистої міді та її сплавів з різними домішками. Порівняно із довжиною виробу його перерізу дуже мало. Воно має круглу форму, іноді – фігурну. Виробляють цей виріб виробляють металом на спеціальних технічних приладах.

Дріт з міді широко застосовується в електротехніці, машинобудуванні, приладобудуванні, служить напівфабрикатом виготовлення пружин і металовиробів, елементів струмопровідних конструкцій. Тобто там, де потрібний міцний, пластичний матеріал із високою електропровідністю. Зварювальний дріт незамінний при зварюванні тонких листів металу. Її використовують у мікроелектроніці, у роботі з кремнієвими кристалами, у мікрозварюванні методом термокомпресії тощо.


За рахунок малої площі перерізу дріт із міді має високий рівень електропровідності. Матеріал легко обробляється. Мідь успішно справляється з перепадами температур та роботою в екстремальних умовах.


Виробляють виріб із міді марок М1 та М2. Відмінність у вмісті чистої міді, що впливає електропровідність. Маркування ММ означає, що дріт м'який, МТ – твердий. Також дріт виготовляють із безкисневої міді та покривають емаллю.


    У нас ви можете купити Мідний дріт М1м, М1т 2,0 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре