Показано з 1 по 12 із 40 (4 сторінок)

Нержавіючий лист 12Х17/20Х13/30Х13/40Х13      , оцінка користувачів.

Популярність нержавіючої сталі в останні роки постійно зростає, тому що вона має унікальні технічні характеристики і широку сферу застосування. Нержавіючий лист AISI430, AISI 420 заслужено відноситься до категорії затребуваної продукції такого типу, що має широку сферу застосування та велику кількість різноманітних експлуатаційних переваг. Щоб ціна відповідала якості, а доставка була оформлена максимально швидко, є сенс звернутися до перевіреної компанії. Ми допоможемо розібратися в тонкощах та придбати потрібну кількість сертифікованого металопрокату.

Особливості та основні властивості

Листи даного типу з нержавіючої сталі виготовляються за допомогою додавання окремих компонентів, що легують, наприклад, хрому. Це дозволяє підвищити корозійну стійкість, яка розширює сферу застосування та підвищує довговічність використання. Можна експлуатувати листи у різноманітних сферах, навіть у агресивному середовищі. Технічні характеристики листів такого формату безпосередньо впливають на успішне використання.

У виробництві зазвичай застосовується низьковуглецева сталь, куди додається нікель або хром. Механічні властивості завдяки цьому виходить просто чудовими, що позначається на розширеній сфері застосування.

Де можна використовувати?

Нержавіючий лист 12Х17/20Х13/30Х13/40Х13 отримав досить широку сферу застосування завдяки своїм характеристикам. Серед основних місць використання можна відзначити:

  • Виробництво ножів.
  • Виготовлення різальних частин механізмів та інструментів.
  • Нафтогазодобувна сфера.

Аркуш піддається різним видам обробки, що також розширює сферу застосування. Використовується для підготовки пластична деформація, формування та інші методи. Шліфування теж може виявитися дуже ефективним, як і перфорація.

Переваги

Замовити такі нержавіючі листи можна для різних сфер використання через наявність багатьох унікальних переваг. До них варто віднести:

  • Захищеність від впливу агресивних середовищ.
  • Відсутність проблем із корозією.
  • Довговічність експлуатації.
  • Адекватна ціна та ін.

Для отримання основних переваг у повному обсязі доцільно звернутися до надійного місця. Компанія, яка займається продажем металевого прокату протягом багатьох років, гарантує повну відповідність листів усім стандартам та наявність описаних переваг у повному обсязі.

Купити нержавіючі листи AISI430, AISI 420

Щоб замовити їх із швидкою доставкою, за найкращою ціною та офіційною гарантією якості, слід звернутися до нас. Компанія пропонує сертифіковані нержавіючі листи, які повністю відповідають усім вимогам. Ціна відповідає якості, а грамотні менеджери роблять процес вибору максимально приємним та доступним. Можна розібратися у всіх технічних характеристиках самостійно, тому що вони представлені в описі до листів. Консультанти допоможуть зорієнтуватися та не допустити жодної помилки у процесі оформлення замовлення.