Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Нержавіючий лист рифлений

Він є популярним різновидом листового металевого прокату, який активно може використовуватися в різноманітних сферах. В основі виробництва лежить застосування методу гарячої прокатки, який разом із використанням надійної сталі дозволяє розраховувати на відмінні експлуатаційні характеристики. Наша компанія пропонує рифлений лист, який відповідає всім стандартам, нормам безпеки та має стандартний набір переваг та якостей для такої продукції. Менеджери допоможуть розібратися в тонкощах, оформити замовлення, вибрати доставку, оплату та залагодити всі інші деталі.

Особливості та відмінності рифленого нержавіючого листа

Даний тип продукції випускається на сучасному устаткуванні із сертифікованої нержавіючої сталі. Вартість прийнятна на тлі безлічі експлуатаційних переваг, якщо звернутися за покупкою до перевіреного місця. Ми зможемо запропонувати гармонійне поєднання ціни та якості, повне задоволення основних запитів кожного окремого клієнта.

На такому аркуші знаходяться спеціальні опуклості, які називають рифлями. Їхнє розміщення має особливу конфігурацію, що дозволяє виконувати всі безпосередні функції на належному якісному рівні. Розташування під кутом один до одного є неймовірно важливим моментом для комфортної експлуатації. Найчастіше кут дорівнює дев'яноста градусам.

Відрізнятися лист може залежно від виду рифлення. Воно може бути ромбічним та чечевичним. Візерунки сочевичної форми, які розташовані один до одного під прямим кутом, а до сторін самого листа під кутом 45 градусів. У випадку з ромбічним рифленням присутня на аркуші кілька ромбічних компонентів, які розташовані за великими діагоналями в кілька сантиметрів.

Можуть відрізнятися деякі інші характеристики, зокрема ширина і висота рифленості. Різною може бути товщина та деякі інші параметри. Тому в процесі здійснення вибору важливо враховувати подібні моменти, що дозволить прийняти правильне рішення та підібрати під конкретні потреби оптимальне рішення про всі параметри.

Сфера використання

Рифлений нержавіючий лист може активно застосовуватися у різноманітних сферах, серед яких:

  • Щаблі на сходах.
  • Трапи в літаках.
  • Мости та ін.

Практично будь-яка конструкція, де потрібне забезпечення додаткового зчеплення з поверхнею взуття може оснащуватися такими листами. Матеріал активно використовується у багатьох галузях, але дуже важливо замовити його у правильному місці для гарантованого отримання повного набору основних переваг.

Купити нержавіючі рифлені листи

Недорого зробити замовлення дуже просто, якщо звернутися до нас. Зручний електронний каталог створений саме для цього, що дозволить розібратися в технічних характеристиках, вартості, провести порівняння різних позицій. Менеджери допоможуть зробити це справді просто. Доставка може бути вигідною та швидкою, а здійснюється вона саме тим способом, який для себе вибирає клієнт.