Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Сітка зварна в Україні

Цей різновид металевої сітки активно використовується для створення огорож у приватних будинках, на дачах, у парниках та інших подібних місцях. Вона для цього має всі необхідні технічні характеристики, а ціна є цілком доступною. Головне – придбати сертифіковану сітку від перевірених виробників, що можна зробити завдяки нашій компанії. Клієнт зможе дізнатися на попередньому етапі основні особливості, вартість, порівняння різних варіантів. Зробити це можна самостійно або за допомогою менеджерів. У будь-якій ситуації гарантується підвищений рівень комфорту та вигідна покупка.

Види та особливості

Сучасні будівельні та ремонтні роботи практично неможливо уявити без використання звареної сітки, оцинкованої. Це зумовлено високим рівнем міцності та захищеності від корозійних та інших процесів. Цинкове покриття безпосередньо впливає на рівень стійкості і відповідно довговічність. Тому воно має бути справді якісним.

Є кілька видів зварених оцинкованих сіток, серед яких:

  • Із застосуванням методу гарячого цинкування.
  • Додатковий захист від корозії.
  • Застосування методу електролітичного цинкування.

Залежно від обраного методу вміст цинку в сітці може змінюватись, від чого залежать основні експлуатаційні характеристики. Корозія є небезпечним ворогом продукції із металу. Саме цинк забезпечує протистояння йому. Шар цинку, нанесений за всіма правилами та стандартами у потрібній кількості, зможе забезпечити нормальний рівень захисту виробу від корозійних процесів у майбутньому. Потрібно під час вибору сітки враховувати, наскільки агресивне середовище використання.

Переваги оцинкованої сталевої сітки

Якщо купувати сітку від перевірених виробників, які використовують якісну сировину та дотримуються всіх основних стандартів, забезпечується кілька обов'язкових переваг:

  • Якісний цинк дозволяє рівномірно заповнити всі мікротріщини в металі, що позначається як захищеність.
  • Сітка може використовуватися в різноманітних сферах та практично в будь-яких умовах, навіть за високого рівня вологості.
  • Безпека покриття для людей та тварин, повна чистота з екологічної точки зору.
  • Тривалий термін експлуатації при збереженні основних характеристик та первозданного зовнішнього вигляду.

Купити оцинковану зварену сітку

Зробити це недорого, просто та з гарантією якості в Україні можна в нашій компанії. Пропонується чесна вартість, великий асортимент варіацій виконання, швидка доставка по регіонах та багато інших переваг. Офіційна гарантія якості та сучасного сервісу дозволяє легко отримати те, що потрібно в оптимальній кількості. Сплатити замовлення можна у різний спосіб, серед яких кожен для себе знайде зручний. Здійснення доставки різними перевізниками по всій країні також стає плюсом, тому що дозволяє розраховувати на своєчасне прибуття та відсутність проблем.