Оцинкований дріт в Україні

Вона являє собою сталевий дріт, який для надання додаткових переваг в експлуатації покривається зверху цинком. Ми спеціалізуємося на продажу сертифікованої металевої продукції, у тому числі й такого дроту. В асортименті вона представлена в стандартному та колючому виконанні, може відрізнятися за різними параметрами. Щоб задовольнити свої потреби та отримати гарантовано високу якість сервісу, треба звернутися до перевіреного місця. Ми пропонуємо консультації, відмінну якість продукції, привабливу вартість та всі інші інструменти для здійснення дійсно вигідного придбання.

Ключові особливості

Оцинкований дріт може відрізнятися за різними параметрами, серед яких спосіб обробки. Буває вона термічно обробленою чи необробленою. Відрізнятися може діаметр. Зазвичай він варіюється від 0,3 до 1 мм. Дріт сталевий ділиться на два класи, які відрізняються міцністю та рівнем точності.

Дріт, що робиться зі сталі методом гарячого катання, має якісне та товсте покриття цинку. Тому можна виключити негативний вплив корозійних процесів. Ціна дроту може залежати від деяких факторів, серед яких діаметр. Чим менше він буде, тим нижча вартість.

Застосування

Оцинкований сталевий дріт різного діаметра можуть застосовувати у різноманітних сферах. Наприклад, вона активно використовується для формування систем заземлення на багатьох об'єктах. Термічно оброблений дріт можна використовувати, щоб підвішувати лінії зв'язку, електричні кабелі. Застосовується вона також для виробництва сіток, огорож безпеки та ін. В окрему категорію можна віднести колючий оцинкований дріт, який може застосовуватися для забезпечення додаткової безпеки деяких об'єктів. Її часто встановлюють на парканах виробничих підприємств, режимних об'єктів та інших місць, куди не можна допускати сторонніх.

Переваги оцинкованого дроту

За допомогою поєднання використання якісної сталі та методу цинкування на сучасному обладнанні дріт отримує деякі важливі переваги:

  • Захищеність від корозійних процесів, негативного впливу опадів, вологи та інших чинників.
  • Довговічність використання за збереження основних якісних характеристик.
  • Прийнятна вартість, що робить придбання цілком доступним.

Купити оцинкований дріт

Недорого, із гарантією якості придбати її можна у нас. Надається непоганий асортимент у каталозі, де можна знайти різні варіанти дроту, у тому числі колючого. За допомогою менеджерів легко буде уточнити деталі, які допоможуть прийняти правильне рішення. На весь дріт надається гарантія якості, тому що це сертифікований за всіма стандартами матеріал. Доставка також здійснюється швидко та зручним способом для кожного клієнта. Сплатити замовлення можна готівкою або карткою. Сучасний сервіс поєднується з бездоганною якістю оцинкованого дроту.