Показано з 1 по 12 із 27 (3 сторінок)

Капролоновий стрижень в Україні

Він є спеціальним полімерним матеріалом, який випускається у вигляді стрижня, може мати різний діаметр та інші показники. Конструкційний полімер характеризується відмінними антифрикційними властивостями, що може ефективно застосовуватися в різних сферах. Діелектричні властивості разом із добрими показниками стійкості до зносу визначають широку сферу застосування. Капролон особливо активно застосовується в машинобудівній області, де з нього виробляються ролики, втулки, шестерні та інші деталі. Але і в інших галузях він може виявитися дуже корисним. У нас замовити стрижень із нудними розмірами та характеристиками, коли вартість буде найдоступнішою на відповідному ринку, дуже просто. Можна розраховувати на попередню консультацію, підказки менеджерів та швидку доставку.

Ключові особливості

Поліамідний стрижень є унікальним виріб завдяки своєю властивістю. Якщо порівняти сталь і капролон, то останній буде приблизно шість разів легше при непоганих показниках міцності. Вироби, виготовлені з такого матеріалу, можуть застосовуватися замість латуні, бронзи. У ньому поєднується механічна міцність разом із еластичністю, що дуже цінується у різноманітних сферах. Зберігати свої основні характеристики матеріал може у суттєвому температурному інтервалі. Вироби, виконані з нього, не бояться різноманітних впливів ззовні, у тому числі з боку мастил, морської води, органічних розчинників та багато іншого.

Деталі, які отримують за допомогою поліамідного стрижня, мають відмінні поглинаючі властивості, довговічність. Це визначає сферу застосування. Стійкість до лугів, спирту також дуже важлива.

Сфера використання

Стрижень поліамідний може бути високоякісною основою для виробництва різноманітних деталей для вузлів тертя завдяки відмінним антифрикційним параметрам. Перевагою капролону є можливість застосовуватися ефективно у багатьох сферах. З нього виготовляються такі деталі:

  • Корпуси редукторів, транспортерів.
  • Шестерні.
  • Зірочки.
  • Візки транспортерів та ін.

Переваги

Має матеріал досить велику кількість позитивних характеристик, серед яких:

  • Чудові діелектричні властивості.
  • Пластичність.
  • Міцність.
  • Надійність.
  • Безпека застосування та ін.

Купити капролоновий стрижень

Недорого замовити його потрібні розмірні характеристики і за чесною вартістю у нас не складе труднощів. Компанія завжди бере за основу високу якість сервісу, що дозволяє розраховувати клієнтам на комфортне та сучасне обслуговування у кожній окремій ситуації. Попередньо можна проконсультуватися із професіоналами, знайти найкраще рішення під актуальні запити.

Доставка виконується перевізником, якого обирає клієнт. Для оплати завжди пропонуються різні варіанти. Тому нескладно буде на вигідних умовах придбати потрібну кількість стрижнів, виконаних із сертифікованого капролону в оптимальних розмірах для подальшої ефективної експлуатації.