Показано з 1 по 12 із 19 (2 сторінок)

Текстолітовий лист в Україні

Він є текстоліт, випущений у вигляді листа. По суті, це шаруватий пластик, виготовлений за допомогою методу гарячого пресування. В основі лежить застосування тканини, яка ретельно просочується за допомогою спеціального полімерного розчину. У процесі нагрівання проводиться спресування матеріалу, що визначає його експлуатаційні характеристики. Пластина такого типу має велику сферу застосування завдяки підвищеному рівню зносостійкості та міцності. У нас замовити потрібну кількість сертифікованих листів буде дуже просто кожному окремому клієнту, тому що в каталозі завжди є фотографії, вартість, опис основних технічних характеристик. Менеджери допоможуть розібратися в нюансах здійснення вибору та знайти найкраще без варіантів рішення. Пропонуються різні види оплати, що гарантує додаткову зручність, а також оперативна доставка по регіонах.

Особливості текстолітових пластин

Серед її особливостей можна назвати унікальний склад. Поєднання полімерного розчину та тканини дозволяє домогтися потрібних характеристик для нормального використання у конкретних умовах. Має лист антифрикційними та навантажувальними властивостями, може переносити негативний вплив з боку агресивних засобів, занурення в них та багато інших подібних впливів. Серед основних властивостей можна відзначити:

  • Ударну в'язкість.
  • Міцність при стисканні.
  • Стійкість щодо різноманітних хімічних сполук.

Відрізнятися матеріал може густиною, яка залежить від його марки. Виготовлятися він може за допомогою різних видів тканин, але найчастіше застосовується бавовняна.

Сфера використання

У промисловості він використовується дуже активно завдяки своїм технічним характеристикам. Основним призначенням є застосування як основа для виготовлення друкованих плат, для забезпечення звукоізоляції і т.д.

Переваги текстоліту у аркушах

Аркуш текстолітовий, випущений на сучасному підприємстві за всіма стандартами, має деякі важливі переваги, серед яких можна відзначити:

  • Підвищений рівень захищеності від впливу з боку різноманітних зовнішніх факторів, у тому числі трансформаторної олії, вологості, лугів, кислот та всього іншого.
  • Міцність та надійність в експлуатації.
  • Захищеність від механічних дій.

Купити текстолітові листи

Недорого придбати їх в Україні зможе кожен охочий, якщо звернутися до нас. Компанія пропонує лише сертифіковану продукцію, що відповідає основним стандартам, має підвищений запас міцності та надійності. Попередньо в каталозі можна вивчити основні характеристики, щоб потім зробити правильний вибір. Якщо цього недостатньо, консультація менеджерів допоможе залагодити всі нюанси. Офіційна гарантія якості надається обов'язково на всі позиції, а вартість найкраще дивує. Доставка здійснюється швидко, а замовити можна як велику, так і невелику кількість аркушів на однаково вигідних для кожного клієнта умовах.