• Пруток мідний М1, М2 30 мм

Пруток мідний М1, М2 30 мм

350.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 6299
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Діаметр 5-150мм
Вид за способом виготовлення пресовані (гаряча деформація) - (Г) та тягнуті (холоднокатані або холоднодеформовані) - (Д)
Вид за хімічним складом містить до 99,7% міді та 0,3% домішок заліза, нікелю, сірки, свинцю, вісмуту та кисню
Вид за призначенням сировина для виробництва гайок, шайб, різних клапанів та елементів запірної арматури для трубопроводів виробничого та побутового призначення
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Пруток мідний М1, М2 30 мм є суцільним виріб металопрокату однорідного по всій довжині перерізу. У відповідність до вимог ГОСТ1535-2006 виготовляється пруток круглого, квадратного, а також шестигранного перерізу методом холодного прокату або гарячим пресуванням (тільки для прутка круглого) з міді: М1(р, ф), М2(р) або М3(р) зі складом домішок регламентованими вимогами ГОСТ859-2001.


Завдяки унікальним хімічним та фізичним властивостям металу, мідний пруток знаходить широке застосування, насамперед як напівфабрикат для подальшої обробки та виготовлення деталей різного призначення.


Висока корозійна стійкість і низька хімічна активність металу роблять пруток із міді незамінним матеріалом при виготовленні запірної арматури в системах водо- та газопостачання. Мідь не становить загрози і навколишньому середовищу, тому деталі цього виду прокату широко використовуються при створенні різного обладнання, аж до харчового.


Важливим фактором є простота і технологічність обробки металу - мідь легко піддається свердлінню, фрезерування, згинання, кування, штампування, зварювання, тому деталі з мідного прутка надзвичайно потрібні в автомобільній промисловості, машинобудуванні, суднобудуванні, інших галузях.


Способи виготовлення поділяють мідні прутки на пресовані (гаряча деформація) - (Г) та тягнуті (холоднокатані або холоднодеформовані) - (Д).

Поперечний переріз прутків, що виготовляються, підрозділяє їх на квадратні (КВ), круглі (КР) або шестигранні (ШГ).

За точністю виготовлення прийнято розрізняти прутки нормальної (Н), підвищеної (П) та високої (В) точності.

Наступними критеріями прийнято вважати стан металу, який може бути м'яким (М), твердим (Т) та напівтвердим (П), а також довжину відрізків прутка: немірної (НД) та кратної мірної (КД) довжини.


Ще однією класифікаційною ознакою вважаються особливі умови, наприклад: підвищений стан пластичності (Л, Ф та У), види намотування бухтами (БТ або БО), для обробки автоматами (АВ) та інші.

    У нас ви можете купити Пруток мідний М1, М2 30 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре