• Селітра натрієва, нітрат натрію, азотнокислий натрій

Селітра натрієва, нітрат натрію, азотнокислий натрій

36.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 8018
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення гранули
Вид за хімічним складом Селітра натрієва, нітрат натрію, азотнокислий натрій
Вид за призначенням застосовується при виготовленні вибухових речовин, ракетного палива, піротехніки, у виробництві барвників
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Селітра натрієва, нітрат натрію, азотнокислий натрій - нітратне добриво, що містить 15-16% азоту і 26% натрію, дрібнокристалічна сіль білого або сірого кольору. Хімічна формула натрієвої селітри NaNO3. Добре розчинна у воді. Є побічним продуктом виробництва азотної кислоти з аміаку.


У сільському господарстві використовується як азотне добрива для підживлення будь-яких рослин навесні та влітку. Його не можна змішувати з деякими іншими добривами. Вноситься під передпосівну культивацію для підживлення рослин під час вегетації. Особливо ефективна натрієва селітра для коренеплодів, які споживають як азот, а й натрій. Застосовується всім видів грунтів, крім сильно засолених. Через лужну реакцію найкраще підходить для кислих ґрунтів.


            Цей продукт має дуже широкий спектр застосування: у харчовій, скляній, металообробній промисловості, при виготовленні вибухових речовин, ракетного палива, піротехніки, у виробництві барвників тощо.


            Натрієва селітра добре вбирає вологу, тому її необхідно зберігати в сухому приміщенні та в герметичній упаковці.

    У нас ви можете купити Селітра натрієва, нітрат натрію, азотнокислий натрій за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре