• Силіконовий шнур круглого перерізу, Ø 14 мм

Силіконовий шнур круглого перерізу, Ø 14 мм

100.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 8147
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Діаметр 2-30мм
Вид за способом виготовлення круглого, прямокутного, квадратного перерізів
Вид за хімічним складом силіконова гума
Вид за призначенням для ізоляції та ущільнення вузлів від впливу пилу, світла, вологи, тепла, електричного поля, радіації, служать для гасіння вібрацій, коливань та шуму, в апаратах з переробки м'яса, молока, виготовлення кондитерських виробів
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

У Силіконовий шнур круглого перерізу, Ø 14 мм сумісність краще до олій, що містять добавки, ніж у шнурів з гуми (NBR). Шнури силіконові широко використовуються як ущільнювачі рухомих і нерухомих з'єднань.


MVQ (силіконовий каучук) - має хорошу стійкість до підвищених та низьких температур експлуатації. Силіконовий ущільнювач круглий, квадратний, прямокутний шнур (профіль) не сприйнятливий до дії озону, ультрафіолету, тривалого впливу вологості та атмосферних опадів. Має високі експлуатаційні показники та тривалий термін служби завдяки високій пружності та міцності на розрив. Силіконові шнури можуть використовуватися при контакті з харчовими продуктами та у фармацевтиці. Силікон не наповнений сажею і тому придатний для електроізоляції. Силіконовий профіль температуростійкий має низьку твердість внаслідок чого, використовується за статичних умов роботи.


Силіконові шнури круглого, прямокутного, квадратного перерізів різних розмірів виготовлені з силіконової гуми стійкі до: впливу морської та прісної води (у тому числі окропу), розчинів солей, спиртів, фенолів, мінеральних масел, кислот та лугів, перекису водню, озону, вакууму, впливу радіації, до електричних полів, електричної корони та дуги.


Область застосування шнурів із силіконової гуми:


Для апаратів з переробки та виготовлення харчових продуктів, хлібопекарської, кондитерської, м'ясомолочної промисловості (ущільнювачі термостійкі для печей, хлібопекарень та розладних шаф), де потрібен харчовий допуск та можливість роботи ущільнень у широкому діапазоні температур від -60°С до +260°С ( короткочасно до +300 ° С).

Як ущільнювачі морозостійкі для холодильних та морозильних камер.

Як силіконові шнури для світильників LED, дозволяють ущільненню працювати не обмежений час без порушення герметичності, забезпечуючи довговічний ресурс роботи світильника, захищаючи від попадання вологи, конденсату, шкідливої ​​пари та пилу. Можуть застосовуватись у всіх виконаннях освітлювальних приладів.

Для ущільнення різних видів гідравлічних, паливних, масляних, пневматичних систем.

Як ущільнювальні матеріали, що демпфують прокладок в обладнанні. Для ущільнення різного виду з'єднань, захисту порожнин від пилу, бруду, світла, тепла, для ізоляції вузлів.

Для вакуумних систем, що працюють при розрядженні до 133,3х10 -12 МПа, в екстремальному температурному діапазоні.

Ізоляція вивідних та монтажних проводів електрообладнання, струмопровідних елементів електротехнічних пристроїв, що працюють за температур від -60°С до +260°С. Ізоляція та герметезація тепло та газовивідного обладнання.

Як прямокутний силіконовий шнур у вигляді підкладки під термоніж у пакувальному обладнанні.

Як ущільнювачі для вікон та дверей.

Як ущільнення притискної рамки.

Фізико-механічні показники силіконового шнура:


Температурний інтервал: -60 +260 °C (короткочасно 300 °C)


Умовна міцність при розтягуванні, щонайменше: 8,0 МПа


Відносне подовження при розриві, щонайменше: 350 %


Твердість: 60 +/- 5 одиниць Шора А

     У нас ви можете купити Силіконовий шнур круглого перерізу, Ø 14 мм, ціна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре