• Соляна кислота – 13% тех. каністра 10 л.(10,63 кг)

Соляна кислота – 13% тех. каністра 10 л.(10,63 кг)

200.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 8039
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення рідке
Вид за хімічним складом Соляна кислота 13% тих
Вид за призначенням в гідрометалургії та гальванопластіці (травлення, декапування), для очищення поверхні металів при паянні та лудженні, для отримання хлоридів цинку, марганцю, заліза та ін.
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Соляна кислота – 13% тех. каністра 10 л.(10,63 кг) – розчин хлористого водню у воді, сильна одноосновна кислота. Безбарвна, прозора, їдка рідина, що «димиться» - на повітрі (технічна соляна кислота жовтуватого кольору з домішок заліза, хлору та ін).

Фізичні властивості соляної кислоти сильно залежать від концентрації розчиненого хлороводню.

При затвердінні дає кристалогідрати складів HCl · H2O, HCl · 2H2O, HCl · 3H2O, HCl · 6H2O.

Висококонцентрована соляна кислота - їдка речовина, яка при попаданні на шкіру викликає сильні хімічні опіки. Особливо небезпечне попадання у вічі. Для нейтралізації опіків застосовують розчин слабкого лугу, зазвичай питної соди.

При відкритті судин із концентрованою соляною кислотою пари хлороводню, притягують вологу повітря, формують туман, що подразнює очі та дихальні шляхи людини.

Реагуючи з сильними окисниками (хлорним вапном, діоксидом марганцю, перманганатом калію) утворює токсичний газоподібний хлор.

Хімічна формула-HCl.

Де застосовується?

У металургії користується популярністю технічна соляна кислота для очищення поверхні металів перед пайкою або лудінням, для одержання хлоридів цинку, марганцю, заліза та ін. Червона цегла очищається від бруду та слідів від будівельних матеріалів за допомогою 10% розчину соляної кислоти.

'Травлення та декапування в гальванопластіці не обходиться без участі соляної кислоти. Вона створює активне середовище для вищезгаданих процесів.

У суміші з поверхнево-активними речовинами використовується для очищення керамічних та металевих виробів (тут необхідна інгібована кислота) від забруднень та дезінфекції.

На будівництві додавання соляної кислоти до бетонної суміші підвищує її морозостійкість.

Харчова промисловість використовує кислоту як харчову добавку Е507. Така добавка застосовується в процесі виготовлення горілчаної продукції, а також різних сиропів. Застосування соляної кислоти у харчовій промисловості, переважно, грає роль регулятора кислотного стану продуктів.

Соляна кислота має попит у медичній сфері. Її застосовують у виготовленні лікарських засобів.

    У нас ви можете придбати Соляна кислота 13% тих. каністра 10 л.(10,63 кг) за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре