• Сталева оцинкована мостова огорожа 11МО

Сталева оцинкована мостова огорожа 11МО

48.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 4616
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення выполняются преимущественно из стали, верхний слой которой покрывается — тонким защитным из цинка, что предотвращает его преждевременную порчу. Элементы дорожных ограждений представляют собой балки, которые имеют опорные установочные столбы.
Вид за хімічним складом углеродистый
Вид за призначенням предотвращение ДТП, уменьшение его тяжести, избежание столкновения транспортных средств, движущихся во встречном направлении, столкновения с конструкциями моста
Додаткові послуги Осуществляется порезка согласно заказа клиента и упаковка продукции по заказу клиента. Отправляется любыми перевозчиками по Украине

Сталеве оцинковане мостове огородження 11МО – запобігання ДТП, зменшення його тяжкості, уникнення зіткнення транспортних засобів, що рухаються у зустрічному напрямку, зіткнення з конструкціями мосту. Також мостові огородження можуть виконувати розділову функцію. Мостові огорожі призначені для розміщення в межах габаритів або на тротуарі мостів, шляхопроводів, естакад, тунелів та інших штучних споруд.

Залежно від призначення, мостові огорожі поділяються на групи:

 - Одностороннє мостове огородження 11МО встановлюється праворуч від руху автотранспорту та його призначення – це перешкоджати мимовільному виїзду транспорту з проїжджої частини. 11МО - це конструкція з жорстким кріпленням, яке кріпиться до поверхні мосту за допомогою болтового з'єднання.

 - Мостова двостороння бар'єрна огорожа 11МД встановлюється на розділових смугах мостів та естакад.

Залежно від кроку стійки та наявності цоколя мостове одностороннє бар'єрне огородження підрозділяється на: 11МО-4, 11МО-3, 11МО-2, 11МО-1, 11МО-4Ц, 11МО-3Ц, 11МО-2Ц, 11МО-1Ц.

Мостова огорожа. Елементи:

СБ – секція балки;

СМ – стійка бруківка;

СМЦ - стійка бруківка на цоколі;

КА – консоль-амортизатор;

ЕС - елемент світлоповертальний.

Покриття елементів мостової огорожі:

Усі елементи мостових огорож можуть бути захищені від корозії:

- ґрунт ГФ-021;

- гаряче цинкування з товщиною покриття 70 - 120 мкм, відповідно до технічних умов.

Це необхідно для того, щоб усі елементи мостового огородження могли прослужити більший термін. При цьому необхідно знати, що в залежності від місця використання огорожі воно обробляється певним антикорозійним способом.

У нас ви зможете купити Сталеве оцинковане мостове огородження 11МО за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам у терміни виконувати будь-які будівельні роботи.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре