• Сталевий перехід концентричний (80*50) 89,0*3,5/57,0*3,5

Сталевий перехід концентричний (80*50) 89,0*3,5/57,0*3,5

40.00 грн/шт
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 2191
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення бесшовными (штампованными), сварными, точеными, штампосварными, формованными
Вид за хімічним складом легированная сталь, углеродистая сталь
Вид за призначенням деталь трубопровода предназначена для плавного изменения диаметра трубопровода
Додаткові послуги Осуществляется порезка согласно заказа клиента и упаковка продукции по заказу клиента. Отправляется любыми перевозчиками по Украине

Сталевий перехід концентричний (80*50) 89,0*3,5/57,0*3,5 – деталь трубопроводу призначена для плавної зміни діаметра трубопроводу і є шматком труби, у якого різні діаметри на кінцях, встановлюються при монтажі трубопроводу на ділянках, де необхідно плавно перейти з одного діаметра на інший, тобто зменшити або збільшити кількість рідини, що транспортує . Іншими словами, використання даної деталі дозволяє оптимально розподіляти навантаження на різних ділянках трубопроводу, де необхідно – збільшити тиск та натисканням звуження труб або навпаки – зменшувати розширенням труб.

Переходи бувають:

концентричні, що умовно позначаються буквою «К»

ексцентричні, що умовно позначаються буквою "Е".

У концентричних переходів центри діаметрів вхідного та вихідного отвори розташовані на осі симетрії, а в ексцентричних – центри зміщення відносно один одного та розташовані на двох паралельних осях.

Ексцентричні переходи формою нагадують конус зі зміщеними основами, завдяки чому вони частіше використовуються в горизонтальних трубопроводах. Ексцентричні переходи допомагають уникнути застою речовини, що транспортується, а також, при необхідності ремонту, поточного технічного обслуговування трубопроводу або інших проблем, значно полегшує його звільнення від рідини.

Застосовуються концентричні переходи у різних галузях: нафтогазова промисловість, хімічна та енергетична промисловість, а також комунальна сфера тощо.

Залежно від властивостей потоку, що транспортується, і умов середовища переходи концентричні та ексцентричні можуть виготовлятися по сталі 20, 09Г2С, 15Х5М, 12Х18Н10Т і т.д.

У нас ви зможете придбати Сталевий перехід концентричний (80*50) 89,0*3,5/57,0*3,5, за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам у термін виконувати будь-які будівельні роботи.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре