Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
45.50 грн
/кг

Сталевий Швелер 14 ст1-3пс / сп L = 12000 мм

Виробник: Украина
Код товару: 383
В наявності
45.50 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Стальной Швеллер 14 ст1-3пс/сп L = 12000мм-фасонні металопрокат, поперечне сечение якого має букву «П». Осевой симметричний центр проходить через центральну стену, за рахунок чого профіль з таким формом відрізняється високою нестійкою здатністю, протидіє деформації під час пересування динамічних і статичних моментів і дозволяє прогнозувати напрямлено-деформаційне стан конструктивних елементів на високому рівні. Визначені види швеллерів прекрасно піддаються сварочній та механічній обробці.

Стальною Швеллер 10 ст1-3пс/сп L = 12000мм застосовується комунальними підприємствами. Його також активно використовують при організації різних монтажно-ремонтних робіт та при прокладці наземних комунікацій, створюють конструкції для грузоподібних механізмів та дорожніх відходів. Ні найбільшого застосування швеллера стаціонарної гарячокатаної та гнучкої види широко купували у будівельній сфері, де вони використовують у якості несущого та конструктивного елементів: при заливці фундаментів; при возведении стен, плоских і арочних перекриття; при сооруженні мостових балоків, промислових площах, мостів та естакад.

У нас ви можете придбати Стальню Швеллер 14 ст1-3пс/сп L = 12000мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент та можливість поставити партію арматури з мерною, немерною тривалістю дозволяє швидко та якісно виконувати будь -які вистави, допомагаючи вам у терміни виконувати будь -які будівельні роботи.

Основне
Вид за способом виготовлення
гарячекатаний
Вид за хімічним складом
вуглецеві, низьколеговані
Вид за призначенням
Використовується для створення несучих металоконструкцій у промисловому та цивільному будівництві, вагонобудуванні, дорожньому будівництві, машинобудуванні, верстатобудуванні та інших галузях. Використовується цей елемент з металу для будівництва каркасів, перегородок та інших конструкцій, побудованих за стрижневою схемою. Швелер гарячекатаний використовується дуже широко. Ці балки потрібні при будівництві або у створенні таких об'єктів, як: морські платформи, як призначені для видобутку корисних копалин, так і для інших цілей; платформи для бурових установок; пірси та причали; річкові та морські судна; авіабудування; ангари, склади, цехи та інші цільові приміщення, аж до сільських комор; «бічні» запасні або пожежні сходи, інші види сходових конструкцій; каркаси будов та його частин, тобто, наприклад – основа даху чи – перекриття; вагонобудування; мости; висотні будівлі; бункери та підземні сховища; фундаменти; тунелі метрополітену; шахти. Це далеко не всі області, в яких використовуються ці сталеві балки. В принципі, швелери можна зустріти повсюдно, від зупинних торгових павільйонів до хмарочосів, від залізничних вагонів до лайнерів і таке інше.
Тип
Сталевий швелер катаний
Габарити (ширина, довжина)
6000, 9000, 12000
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Чорний металопрокат
Чорний металопрокат
Оцинкований металопрокат
Оцинкований металопрокат
Нержавіючий маталопрокат
Нержавіючий маталопрокат
Кольоровий металопрокат
Кольоровий металопрокат
Гумотехнічні вироби
Гумотехнічні вироби
Пластмаси та полімерні матеріали
Пластмаси та полімерні матеріали
Азбестоцементні вироби
Азбестоцементні вироби
Електро- та теплоізоляційні матеріали
Електро- та теплоізоляційні матеріали
Пиломатеріали
Пиломатеріали
Хімічна продукція
Хімічна продукція
Залізобетонні вироби
Залізобетонні вироби
Онлайн курсы IT