• Сухе пальне (сухий спирт)

Сухе пальне (сухий спирт)

9.90 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 8054
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення таблетки
Вид за хімічним складом Сухе пальне (сухий спирт)
Вид за призначенням використовуються для розігріву або приготування їжі в польових умовах туристами, військовими та рятувальними організаціями
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Сухе пальне (сухий спирт), також зване сухим спиртом, випускається в таблетках білого кольору, отриманих пресуванням суміші, що складається з гексаметилентетраміну (уротропіну) та невеликої кількості парафіну. При горінні таблеток з'являється жовто-блакитне полум'я без кіптяви. Пальне зберігає свою форму, не розтікаючись при згорянні та не залишаючи золи.

Виробництво сухого пального ґрунтується на отриманні уротропіну при змішуванні формальдегіду з розчиненим у воді аміаком. Цей метод було запропоновано ще 1859 р. А.М.Бутлеровым. Перевагою цього матеріалу для використання у вигляді пального є зручність застосування. Його легко запалити, щоб погасити полум'я, достатньо припинити доступ кисню, накривши тиглем або іншим опуклим предметом.

Питома теплота згоряння сухого спирту становить 31300 МДж/кг. Він часто входить у продовольчу пайку, що видається солдатам, як правило в комплекті зі спеціальною металевою підставкою, розміри якої відповідають паливу і забезпечують зручність використання. Цей матеріал є паливом у маленьких моделях парових машин і дозволяє здійснювати багато видів хімічних реакцій у лабораторіях навчальних закладів.

Перед використанням таблетки потрібно розташувати на вогнетривкій поверхні: металевій пластині, керамічній плитці, азбестовому листі. Найчастішим застосуванням сухого спирту є розігрів чи приготування їжі за відсутності інших джерел вогню у туристичних походах, при розгортанні наметового табору гуманітарними чи військовими організаціями.

Через складність регулювання потужності полум'я за допомогою сухого пального простіше розігрівати, а не готувати їжу. Щоб захистити вогонь від поривів вітру, достатньо встановити будь-який екран. До недоліків цього матеріалу можна віднести його розтріскування з іскрами, що розлітаються в сторони, при відсиджуванні таблеток. Внаслідок дорожчої вартості цей вид палива менш поширений у порівнянні з бензином або етанолом.


Хімічна формула - (СH3CHO)4.

Де застосовується?

для розігріву або приготування їжі в польових умовах туристами, військовими та рятувальними організаціями;

У складі армійського продовольчого пайка, найчастіше в комплекті йде металева підставка за розміром таблетки пального для зручності застосування;

Як паливо для мініатюрних моделей парових машин, наприклад, виробництва Wilesco або Mamod.

Як інгібітор при видаленні продуктів корозії зі сталевих деталей соляною кислотою відповідно до ГОСТ Р 9.907-2007. Крім цього, застосовується деякими кустарними виробниками спиртовмісних напоїв як підсилювач алкогольного сп'яніння, що викликається ними, що може викликати важке отруєння аж до летального результату.

    У нас ви можете купити Сухе пальне (сухий спирт) за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре