• Залізний купорос .Фасовка біг-біг 966 кг

Залізний купорос .Фасовка біг-біг 966 кг

14.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 7913
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення порошок
Вид за хімічним складом Залізний купорос
Вид за призначенням профілактики та лікування грибкових захворювань (парші, плямистостей, борошнистої роси, плодової гнилі, сірої гнилі, чорного раку та ін.); рятування від мохів та лишайників
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Залізний купорос .Фасовка біг-бег 966 кг - неорганічна сполука, залізна сіль сірчаної кислоти з формулою FeSO4. Нелетючий, не має запаху. Безводна речовина безбарвна, непрозора, дуже гігроскопічна. Кристаллогідрати - гігроскопічні прозорі кристали світлого блакитно-зеленого, тетрагідрат FeSO4·4Н2О зеленого кольору (розеніт), моногідрат FeSO4·Н2О безбарвний (смольнокіт). Смак сильно-в'яжучий залізистий (металевий). На повітрі поступово вивітрюються (втрачають кристалізаційну воду). Сульфат заліза(II) добре розчинний у воді (26,3 г за 20 °С). З водних розчинів кристалізується голубувато-зелений гептагідрат FeSO4·7Н2О, який носить тривіальну назву залізний купорос. Токсичність залізного купоросу порівняно низька.

Де застосовується залізний купорос?

У виробництві будівельних матеріалів: профнастилу, фері-гіпсу, будівельних плит.

У садівництві це єдине концентроване добрива, що має легко прийняті дерева залізом. Підживлення здійснюють кілька разів на рік (навесні та восени). Також це ефективний засіб у боротьбі зі шкідниками, мохами, лишайниками на деревах та в аграрному секторі.

Для очищення питної води як хімічний реагент.

У виробництві фарб на мінеральній основі призначені для ткацтва.

У фармацевтиці виготовлення лікарського засобу для лікування імунодефіциту заліза.

У різних галузях промисловості, як відновник.


    У нас ви можете купити Залізний купорос .Фасовка біг-бег 966 кг, доступна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре