Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
32.50 грн
/кг

Азбокартон КАОН 6 мм

Виробник: Украина
Код товару: 6787
В наявності
32.50 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Азбокартон КАОН 6мм - це матеріал, що виготовляється з хризотилового азбесту та крохмалю, останній виступає в ролі сполучної речовини. Хризотиловий азбест, що відноситься класу гідросилікатів, він легко розщеплюється на волокна, які на вигляд нагадують кристали рулонної або трубчастої структури.


Найчастіше для найкращої вогнеізоляції застосовують Азбокартон Каон. Його товщина може бути більшою чи меншою – від трьох до десяти міліметрів. Існують дві його марки: азбестокарон КАОН-1 та картон азбестовий КАОН-2.


Характеристики даного матеріалу такі:


Щільність обох марок цього ізоляційного матеріалу становить від 1000 до 1400кг/м3;

Гранична міцність на поздовжнє розтягування у азбестокартону КАОН-1 становить не менше, ніж 1,2 МПа, а азбестовмісний матеріал КАОН-2 характеризується граничною міцністю від 1,5 МПа;

Що стосується граничної міцності на поперечний розтяг, то тут у КАОН-1 вона починається на показнику 0,6 МПа, а у КАОН-2 - на позначці 0,9 МПа.

Допустимий відсоток вологи в азбокартоні марки КАОН-1 – максимум сім відсотків, а в КАОН-2 – максимум десять відсотків;

Допустима усушка маси матеріалу в процесі прожарювання для обох типів азбестовмісного картону - максимум п'ятнадцять відсотків.


Азбестовий картон застосування знаходить у будівництві та промисловості. Його без проблем кріплять на різні поверхні, як будь-який інший листовий матеріал, що піддається свердлінню, розпилюванню та іншим механічним впливам за допомогою ріжучих інструментів. Їм ізолюють стіни будівель, цехів та інших приміщень, а також стінки агрегатів і промислових механізмів, що нагріваються.


    У нас ви можете купити Азбокартон КАОН 6мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
В основі виробництва листового азбокартону лежить хризотиловий азбест. Остаточний продукт може вийти сухим чи мокрим залежно від цього, яка була обрана технологія виробництва. Для виготовлення мокрого будівельного матеріалу, як сполучне волокон використовують звичайну воду, для виготовлення сухого азбокартону застосовують як сполучний - крохмаль. Заключним етапом у виробництві є перевірка готової продукції на дефекти та тріщини.
Вид за хімічним складом
Асбокартон КАОН – це матеріал, що виготовляється з хризотилового азбесту та крохмалю, останній виступає у ролі сполучної речовини. Хризотиловий азбест, що відноситься класу гідросилікатів, він легко розщеплюється на волокна, які на вигляд нагадують кристали рулонної або трубчастої структури.
Вид за призначенням
Азбест хризотиловий ГОСТ 12871-2013 марка А-6-30 ТУ 5721-003-005-29-994-2015. Використовують у виробництві азбестотехнічних, азбестоцементних виробів, теплоізоляції. Застосовують для теплоізоляції печей та нагрівальних приладів, обмуровування парових котлів. Азбест хризотиловий, асбокрошка застосовується для виготовлення особливо відповідальних електроізоляційних азбестотехнічних виробів та фільтруючих картонів. Асбокрошка використовується також у виробництві спецпароніту, електроніту, електроізоляційних кабелів та інших матеріалів. Азбест хризотиловий, асбокрошка пірміняється як захист металоконструкцій від впливу високої температури, для теплоізоляції печей та нагрівальних приладів, обмурівки парових котлів, залучається при обкладанні тепло- та трубопроводів, для організації ремонтних та відновлювальних операцій теплотрас Продукція на основі азбесту застосовується як термостійкий теплоізоляційний матеріал, при виготовленні виробів промислової техніки, високоміцних асботекстолітів, прогумованих тканин. Азбест досить популярний будівельний матеріал.
Тип
Асбокартон КАОН
Габарити (ширина, довжина)
товщина 5 4 10 3 8 6 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT