Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
91.00 грн
/кг

Азбест хризотиловий 7-370 (30кг-40кг)

Виробник: Украина
Код товару: 11772
В наявності
91.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Азбест хризотиловий ГОСТ 12871-2013 марка А-6-30 ТУ 5721-003-005-29-994-2015. Використовують у виробництві азбестотехнічних, азбестоцементних виробів, теплоізоляції. Застосовують для теплоізоляції печей та нагрівальних приладів, обмуровування парових котлів. Азбест хризотиловий (інші назви крихта азбестова, азбест хризотиловий, азбокрошка, азбестит, азбест) це природний гірський мінерал серпентиніт є сировиною для отримання унікального за своїми властивостями матеріалу хризотил-азбесту. Азбест хризотиловий, так звана асбокрошка має відмінні прикладні технологічні властивості. За міцністю матеріал порівняний з кращими марками сталі, має низьку електропровідність і дуже високу теплостійкість.

Азбест хризотиловий 7-370 (30кг-40кг) хімічно інертний:

не розчиняється у воді.

не руйнується під впливом кисню, сонячної радіації, озону.

матеріал характеризується високою вогнестійкістю.

при обробці хризотилу волокно розпушується і набуває високої здатності до поглинання інших хімічних речовин.

Азбест хризотиловий, асбокрошка застосовується для виготовлення особливо відповідальних електроізоляційних азбестотехнічних виробів та фільтруючих картонів.

Асбокрошка використовується також у виробництві спецпароніту, електроніту, електроізоляційних кабелів та інших матеріалів.

Азбест хризотиловий, асбокрошка пірміняється як захист металоконструкцій від впливу високої температури, для теплоізоляції печей та нагрівальних приладів, обмурівки парових котлів, залучається при обкладанні тепло- та трубопроводів, для організації ремонтних та відновлювальних операцій теплотрас

Продукція на основі азбесту застосовується як термостійкий теплоізоляційний матеріал, при виготовленні виробів промислової техніки, високоміцних асботекстолітів, прогумованих тканин.

Азбест досить популярний будівельний матеріал. Завдяки своїм унікальним властивостям він витіснив із виробничих процесів інші навіть сучасні аналоги. До сьогодення так і не вдалося знайти в природі більш ефективної заміни асбокришки. А ті небагато синтетичних аналогів, що існують, все одно програють йому за експлуатаційними можливостями. До того ж, рентабельність видобутку такої сировини дуже низька. Він розробляється у відкритий спосіб на кар'єрних ділянках. Потім зібрана руда за спеціальною технологією збагачується у фабричних умовах.

У разі йдеться про хризотиловому вигляді сировини. Це мінеральне волокно білого кольору, який не має специфічного запаху. Також може бути і інше забарвлення азбокрошки:

     зелена з жовтим відтінком;

     світло-сіра з вираженим шовковистим блиском.

Довжина ниток, як правило, становить від 5 до 6 мм. Хоча іноді трапляються волокна та 15-16 мм.

Види

Прийнято класифікувати асбокрошку на кшталт будови волокон. Керуючись цією ознакою, матеріал відбирають для різних технологічних процесів на виробництві. Перелічимо ці три різновиди;

     м'який азбест;

     напівжорсткий матеріал;

     жорстка асбокрошка.

Крім цього сировину прийнято ділити на 8 сортів. У разі враховується безпосередньо довжина волокон. Перші торі сорти виділяють до групи довговолокнистої азбокрошки. Інші 5 сортів, відповідно, називають коротковолокнистим (будівельним) матеріалом.

Застосування

Азбест хризотиловий або асбокрошка знаходить собі досить широке застосування. Сьогодні кількість товарів, де є даний матеріал, становить понад 3000 найменувань. Це дуже багато. При цьому промисловість використовує волокна певної довжини. У разі це мінеральні нитки довжиною щонайменше 0,5 мм. По-перше, цього вимагає технологія переробки сировини. А по-друге – виріб, виконаний з таких волокон, максимально безпечний для здоров'я людини.

І так, асбокрошка має кілька "точок додатка". Серед них:

     промислове виробництво спеціальних, вогнестійких матеріалів;

     компонент, що в рази підвищує стійкість зносу у модифікатора;

     виготовлення напірних та безнапірних труб на основі азбестової крихти;

     додатковий компонент під час укладання дорожнього, асфальтового полотна;

     додатковий компонент за допомогою якого можна посилити антифрикційні здібності механізмів, що рухаються;

     наповнювач. Тут маються на увазі смоли, деякі види пластмас, а також ізолятори;

     виготовлення складних пристроїв для фільтрації. Таке обладнання затребуване насамперед у харчовій та хімічній промисловості. Крім цього для цих цілей асбокрошка закуповується і фармакологічною галуззю;

     елемент для виробництва АКБ та спеціальних кислотних нагнітачів. Важливо відзначити всі ці матеріали завдяки бактерії посилюють свою резистентність до впливу агресивних середовищ (лугів/кислот);

     масштабний випуск технічних/цементних/бітумних/молярних виробів.

Характеристики

Азбест хризотиловий (він же асбокрошка) має відмінні показники з більшості фізико-хімічних властивостей. Перерахуємо ці унікальні особливості:

     дуже висока робоча температураа. Матеріал здатний експлуатуватись при температурі близько 500 градусів за шкалою Цельсія. При цьому матеріал не втрачає своєї початкової структури;

     висока температура плавлення. Вона складає 1550 градусів. Таким чином асбокрошка зовсім не боїться тривалого, високотемпературного нагріву;

     оптимальний коефіцієнт тертя. Саме це, як уже говорилося вище, дозволяє використовувати матеріал у рухомих механізмах;

     стійкість до контакту із лугами. Навіть пряма взаємодія не чинить руйнівного впливу на асбокрошку. Це дало можливість задіяти сировину у хімічній галузі.

Зберігання

Оскошка повинна знаходитися в щільній і герметично запечатаній упаковці. Тільки так гарантується збереження її експлуатаційних властивостей. Крім цього необхідно виключити підвищену вологість у приміщенні, де зберігається сировина.

Азбест хризотиловий - це єдиний вид азбесту, який широко застосовується у всьому світі. Він найменш небезпечний, навіть якщо порівняти з його з целюлозою або штучними замінниками, тому що найшвидше інших волокон виводиться з легких людини. Та й загалом хризотиловий азбест нешкідливий для організму – з хімічної точки зору.

Азбест хризотиловий, як і інші його побратими (небезпечні сорти азбесту) здатний розщеплюватися на найтонші волокна, що нагадують волокна бавовняної вати. Однак, на відміну від натуральної вати, азбестові волокна не горять і можуть витримати дуже високі температури.

Азбест хризотиловий, а також вироби з цього матеріалу повністю зберігають свої експлуатаційні якості за температури до +500 градусів за Цельсієм. Якщо температура довкілля перевищує +700, то азбестові волокна стають крихкими. Плавиться азбест хризотиловий за температури +1500 градусів за Цельсієм.

Має хороші діелектричні властивості. Призначення: для обмурівки парових котлів, у виробництві азбестотехнічних, азбоцементних виробів, для теплоізоляції печей і нагрівальних приладів. Продукція на основі азбесту застосовується як термостійкий теплоізоляційний матеріал, при виготовленні виробів промислової техніки, високоміцних асботекстолітів, прогумованих тканин. Азбест складається із суміші волокон різної довжини. Залежно від довжини волокна підрозділяється на 8 груп: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6 і 7 - 0 група - максимальна довжина волокна, 7-а група - мінімальна довжина волокна і маркується літерою А. Пожежвибухобезпечний.

Широку популярність азбест набув через доступність і хороші стабільні якості. Існуючий азбест, суворо поділяється за фактурою. Так, деякі з видів волокон азбесту можуть бути небезпечні для здоров'я людини. До них відносяться антофіліт, крокідоліт, амозит, тремоліт та акініліт, загальною назвою для яких є амфіболи. До їх складу входять різні види азбесту, волокна якого жорсткі та мають жорсткі голки. Але є і такий азбест, який досить безпечний для людини – це хризотиловий азбест, його волокна м'які, а голки еластичні.

Небезпека амфіболових азбестів полягає в його кислостійкості - їх структура така, що осідаючи в легенях людини, він практично з них не виводиться, що позначається на роботі органів дихання. Азбест хризотиловий, навпаки, розкладається дуже швидко під дією слабких кислот і легко виходить із організму. Як би там не було, у світі активно точаться суперечки про небезпеку і цього азбесту. Зокрема, на різних міжнародних конференціях неодноразово вносилися пропозиції щодо заборони азбесту хризотилового до використання. Однак поки що ці пропозиції так і залишилися пропозиціями.

Асбокрошка використовується в промисловості понад 100 років. Асбокрошка, природно, застосовується як теплоізоляційний матеріал, а також для виготовлення АТІ. Асбокрошка може поєднуватися з таким поширеним матеріалом для теплоізоляції, як скловата, і використовується для теплоізоляції котельного та нагрівального обладнання.

Асбокрошка, запропонована на продаж виготовляється з урахуванням азбесту хризотилового, застосування якого дозволено біля РФ. Основним нормативним документом, що регламентує якість азбесту, є ГОСТ 12871-93. У ГОСТі зазначені характеристики та властивості, відображено порядок маркування, зберігання та використання даного виду товару. Зокрема, у ГОСТ 12871-93 визначено порядок сортування групи залежно від довжини волокна азбесту. Всього таких груп вісім: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Азбест з нульовою по шосту групу відрізняється за марками та фракційним складом. Азбест сьомої групи поділяється на групи згідно з насипною щільністю. Детальний перелік марок та їх характеристики можна знайти у ГОСТі 12871-93. Якісний азбест не повинен містити сторонніх включень і повинен мати вологість трохи більше 3%. При покупці азбесту звертайте увагу на його маркування. Якісний азбест надійних виробників має маркування за ГОСТом 14192, в якому відображено такі характеристики як найменування підприємства-виробника, марка, номер партії, дата зготування та інші дані.


  У нас ви можете купити Азбест хризотиловий 7-370 (30кг-40кг), доступна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Він розробляється у відкритий спосіб на кар'єрних ділянках. Потім зібрана руда за спеціальною технологією збагачується у фабричних умовах. У разі йдеться про хризотиловому вигляді сировини. Це мінеральне волокно білого кольору, який не має специфічного запаху. Також може бути і інше забарвлення азбокрошки: зелена з жовтим відтінком
Вид за хімічним складом
MgO — 42,4 %, SiO2 — 44,50 %, и H2O — 13,04 %
Вид за призначенням
Азбест хризотиловий ГОСТ 12871-2013 марка А-6-30 ТУ 5721-003-005-29-994-2015. Використовують у виробництві азбестотехнічних, азбестоцементних виробів, теплоізоляції. Застосовують для теплоізоляції печей та нагрівальних приладів, обмуровування парових котлів. Азбест хризотиловий, асбокрошка застосовується для виготовлення особливо відповідальних електроізоляційних азбестотехнічних виробів та фільтруючих картонів. Асбокрошка використовується також у виробництві спецпароніту, електроніту, електроізоляційних кабелів та інших матеріалів. Азбест хризотиловий, асбокрошка пірміняється як захист металоконструкцій від впливу високої температури, для теплоізоляції печей та нагрівальних приладів, обмурівки парових котлів, залучається при обкладанні тепло- та трубопроводів, для організації ремонтних та відновлювальних операцій теплотрас Продукція на основі азбесту застосовується як термостійкий теплоізоляційний матеріал, при виготовленні виробів промислової техніки, високоміцних асботекстолітів, прогумованих тканин. Азбест досить популярний будівельний матеріал.
Тип
Асбокрошка (асбест хризотиловий)
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT