Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
253.50 грн
/шт

Муфта азбестоцементна САМ-6 d-150

Виробник: Украина
Код товару: 6889
В наявності
253.50 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Муфта азбестоцементна САМ-6 d-150 використовуються для з'єднання між собою напірних азбестових труб, щоб спорудити таким чином трубопровід для різних рідин, які можуть подаватися як під напором, так і самопливом. Муфти азбестоцементні утворюють герметичні з'єднання між трубами за рахунок гумових ущільнювальних кілець САМ, різних діаметрів. Монтаж муфти на трубу проводиться за допомогою спеціального монтажного мастила, яке полегшує входження труби в муфту і при застиганні служить додатковою гідроізоляцією.


    У нас ви можете купити Муфта азбестоцементна САМ-6 d-150, ціна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
100-500мм
Вид за способом виготовлення
Азбестоцемент отримують, як випливає вже з його назви, з'єднанням азбесту та цементу. Азбестоцементні вироби переважно отримують, виливаючи підготовлену масу з нормованим рівнем в'язкості на сітку з металу. Наступні стадії виробництва – видалення води та формування певним чином.
Вид за хімічним складом
азбест (15%), цемент (85%) та вода
Вид за призначенням
Муфта азбестоцементна використовується для з'єднання між собою напірних азбестових труб, щоб спорудити таким чином трубопровід для різних рідин, які можуть подаватися як під напором, так і самопливом. Муфти азбестоцементні утворюють герметичні з'єднання між трубами за рахунок гумових ущільнювальних кілець САМ, різних діаметрів. Монтаж муфти на трубу проводиться за допомогою спеціального монтажного мастила, яке полегшує входження труби в муфту і при застиганні служить додатковою гідроізоляцією.
Тип
Муфта азбестоцементна
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT