Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
91.00 грн
/кг

Стрічка гальмівна ЛАТ-2 200х10 мм (нешліфована)

Виробник: Украина
Код товару: 16969
В наявності
91.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Стрічка гальмівна ЛАТ-2 200х10 мм (нешліфована) виробляється з азбестового волокна в переплетенні з дротом з латуні та просочується масляною емульсією. Завдяки армуванню дротом стрічка азбестова набуває великої міцності, зберігаючи свої еластичні якості. Ця стрічка потрібна для підтримки необхідної сили тертя у фрикційних та гальмівних пристроях стрічкового та колодкового типу різних механізмів.

Надійна експлуатація азбестової стрічки виконується при температурі понад +280 °С і при тиску, що не перевищує 5 МПа.

Застосовують як накладки в гальмівних і фрикційних вузлах машин і механізмів з поверхневою температурою тертя до +300 °С.

Стрічка марки ЛАТ-2 - з масляним просоченням, що працює при тиску до 5 МПа (50 атм) та сухому терті.

Фізико-механічні показники:

Коефіцієнт сухого тертя за чавуном марки СЧ 15 - 0,45 ÷ 0,60

Лінійний знос, мм, не більше за чавуном марки СЧ 15 - 0,11

Збільшення маси при впливі води та олії,

%, не більше, при товщині:

від 4 до 5 мм включно - 8

понад 5 до 8 мм включно - 12

понад 8 мм - 14

Щільність, г/куб.см. - 1,45 ÷ 1,65

Міцність на роздавлювання - 10

Стійкість на вигин - відсутність тріщин та розірваних ниток

Гальмівна стрічка ЛАТ 2 ткана (стрічка азбестова гальмівна) використовується як накладки в гальмівних і фрикційних вузлах, що працюють при тиску до 5МПа і поверхневій температурі тертя до 300 оС.

Гальмівна стрічка армована латунним дротом. Для роботи в районах із тропічним кліматом гальмівну стрічку ЛАТ виготовляють із застосуванням фунгіцидів.

Наша компанія реалізує азбестові вироби для виготовлення та ремонту різного обладнання, окремих вузлів. Купити сертифіковану продукцію можна з доставкою по Україні.

Тормозна стрічка ЛАТ-2

Вона відноситься до найпоширеніших видів подібних виробів. Виготовляється матеріал переплетенням азбестових ниток з використанням масляної просочення, для збільшення міцності виконується армування дротом.

Матеріал призначений для експлуатації в широкому температурному діапазоні при максимальному значенні поверхневої температури тертя +300 °С. Гальмівна стрічка може витримувати тиск при сухому терті до 5 МПа. Виріб має тривалий термін експлуатації – до 7 років після дати виготовлення. Область застосування гальмівної стрічки.

Матеріал використовується в багатьох промислових галузях — приладобудуванні, машинобудуванні та ін. Вироби потрібні у вигляді накладок фрикційних та гальмівних вузлів механізмів та машин. Гальмівна стрічка тривалий час зберігає свої властивості, на ній не утворюються тріщини та розірвані нитки.

Гальмівна стрічка випускається завтовшки 4 – 12 мм, а ширина може змінюватись в діапазоні 13 – 200 мм. Виріб піддають заводським випробуванням за показниками сухого тертя, лінійного зношування, збільшення маси при впливі води та олії.

Гальмівні стрічки, їх види та характеристики

Усі існуючі принципи механічного та електромеханічного гальмування різних механізмів та агрегатів зумовлюють використання гальмівних елементів. Незважаючи на конструктивну різноманітність гальмівних систем, найбільш ефективним є використання фрикційного стрічкового матеріалу. Використання якісної стрічки гальмівної зумовлює

     Ступінь нагрівання та зносу конструктивних елементів гальмівного вузла;

     Інтенсивність та плавність протікання гальмівного процесу;

     Надійність та ефективність гальм;

     Точність зупинення механізму.

Стрічка гальмівна відноситься до витратних матеріалів і має високу термічну і механічну міцність, зносостійкість і довговічність і активно використовується в численних галузях народного господарства і промисловості, тим більше що вона виробляється в різних варіаціях і габаритах.

Характеристика гальмівної стрічки ЛАТ-2

Виготовляється суворо відповідно до ГОСТу. Стрічка гальмівно-фрикційна ЛАТ-2 має тканинну азбестову основу та просочується масляними складами, азбестова основа містить армуючі латунні нитки.

Призначена для установки як гальмівні/фрикційні прокладки в механізмах і вузлах.

Враховуючи значну сферу застосування, стрічка гальмівно-фрикційна ЛАТ-2 виробляється нешліфованою, товщиною – 4.0 ÷ 12.0 мм та шириною 13 ÷ 200 мм, має двосторонню робочу поверхню, що значно спрощує її монтаж та заміну.

Параметри середовища для гальмівної стрічки ЕМ-1, ЕМ-К

Виготовляється суворо відповідно до вимог ГОСТ 15960-79 і має нешліфовану поверхню. Еластична азбокаучукова стрічка гальмівно-фрикційна ЕМ-1 рекомендована до використання в умовах тропічного/помірного/холодного клімату у відкритих та закритих гальмівних вузлах сухого тертя, які створюють внутрішній тиск менше 1.5 МПа та мають температуру контактної поверхні до 200°С.

Стрічка гальмівно-фрикційна ЕМ-1 стійка до вигинів та забезпечує коефіцієнт фрикційної взаємодії в межах 0.39 ÷ 0.54 мм; лінійне зношування проявляється тільки при контакті з чавунними поверхнями (менше 0.17 мм).

Виготовляється товщиною 5.0 ÷ 10.0 мм, шир.ной 50 ÷ 160 мм, мірна довжина відрізком визначається замовником.

Гальмівна стрічка - це пристрій, який часто входить до складу ряду конструкцій гальмівних систем. Сама смуга зазвичай є плоскою металевою смугою, гладкою зверху і грубішою знизу. Як правило, гальмівна стрічка має круглу форму, утворюючи петлю, яку можна затягувати або послаблювати довкруги валу. Тертя, що виникає при натягу ременя, допомагає сповільнити і зрештою зупинити обертання цього валу.

Гальмівна стрічка часто використовується як частина обладнання коробки, що кріпиться до трансмісії. У цьому застосуванні смуга нерідко складається із сталі. Нижня сторона покрита якимось фрикційним матеріалом, а стрічка розташована навКруг барабана обладнання. Коли стрічки тягнуть, обертання барабана сповільнюється і зупиняється.

Поряд із стрічкою та барабаном є кілька інших елементів, з яких складається обладнання гальмівної стрічки. Якір зазвичай використовується для кріплення одного кінця стрічки до корпусу трансмісії. Цей конкретний елемент допомагає регулювати величину зазору між барабаном та власне гальмівною стрічкою. Елемент, відомий як сервопоршень, використовується для застосування тиску до стрічки, затягуючи або послаблюючи тиск стрічки навКруг барабана. Це допомагає зберегти цілісність тиску, який прикладається до барабана, і допомагає керувати функцією гальмівної стрічки. У деяких конструкціях використовується додаткове гідравлічне обладнання для підвищення ефективності тиску, що чиниться на барабан і стрічку.

Ця основна ідея використовується в інших додатках. Гальмівна стрічка бензопили дозволяє регулювати швидкість зубів пили, швидко переходячи від максимальної швидкості до повної зупинки. Трактори, що використовуються у комерційному сільському господарстві, часто використовують обладнання з гальмівною стрічкою як частину загальної конструкції двигуна та трансмісії. Навіть дитячий картинг може використовувати цю відносно спрощену конструкцію для керування швидкістю пристрою та його повної зупинки.

Недоліки До слабких місць стрічкових гальмівних конструкцій належить швидке зношування деталей. Через ці неполадки часто доводиться виконувати ремонт. До інших недоліків належать: нерівномірний розподіл тиску на дугу охоплення; складність розрахунків сили, що згинає гальмівний вал; залежність від цього, у якому напрямі обертається шків; часті пошкодження сталевої стрічки. Остання поломка може спричинити аварію через обрив стрічки. Низька експлуатаційна надійність стрічкових механізмів призводить до того, що їх останнім часом намагаються замінювати колодковими. Ці гальма мають більш тривалий ресурс роботи та зношуються не так швидко.

Переваги гальмівних стрічок 16к20

Наша продукція може витримувати високі навантаження та зберігати свої експлуатаційні якості у різних умовах:

     здатна витримувати температурний діапазон від -60 до +200°З;

     має високий коефіцієнт еластичності, завдяки чому її можна використовувати в гальмівних пристроях з різними показниками вигинів поверхонь, що труться;

     стрічка гальмівна 16к20, армована дротом, спеціально просочується масляною сумішшю, завдяки чому підвищуються її експлуатаційні характеристики.

Стрічка гальмівна 1к62: сфера застосування

Завдяки відмінним діелектричним властивостям азбесту, з якого виготовляється стрічка, вони застосовуються у різних сферах, де необхідно витримувати вплив високих температур, наприклад:

     для теплоізоляції під час виготовлення різних нагрівальних приладів;

     при виготовленні печей та парових котлів;

     за необхідності обмуровки теплових пристроїв.

Компанія виготовляє з азбесту не тільки гальмівні стрічки 1к62, а й інші вироби, необхідні для виробництва витратних матеріалів:

     азбестовий картон;

     азбестовий папір;

     азбестові тканини та шнури;

     сальникові азбестові набивання та ін.


  У нас ви можете купити Стрічка гальмівна ЛАТ-2 200х10 мм (нешліфована) за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Стрічка гальмівна виробляється з азбестового волокна в переплетенні з дротом з латуні і просочується масляною емульсією. Завдяки армуванню дротом стрічка азбестова набуває великої міцності, зберігаючи свої еластичні якості.
Вид за хімічним складом
Асбестове волокно в переплетенні з дротом з латуні та просочена масляною емульсією
Вид за призначенням
Ця стрічка потрібна для підтримки необхідної сили тертя у фрикційних та гальмівних пристроях стрічкового та колодкового типу різних механізмів. Застосовують як накладки в гальмівних і фрикційних вузлах машин і механізмів з поверхневою температурою тертя до +300 °С. Матеріал використовується в багатьох промислових галузях — приладобудуванні, машинобудуванні та ін. Вироби потрібні у вигляді накладок фрикційних та гальмівних вузлів механізмів та машин. Призначена для установки як гальмівні/фрикційні прокладки в механізмах і вузлах.
Тип
Стрічка гальмівна
Габарити (ширина, довжина)
160х10 180х10 140х10 120х10 100х10 60х5 50х4 140х8 120х8 70х5 55х4 50х5 40х4 33х4 200х10 120х10 100х8 100х10 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT