Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
218.40 грн
/м2

Азботканина АТ-1С ГОСТ 6102-94

Виробник: Украина
Код товару: 16950
В наявності
218.40 грн
/м2
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Азботканина АТ-1С  ГОСТ 6102-94 – це одне із видів ізолюючих чи самостійних жарозахисних матеріалів, що характеризується тонкістю і пластичністю. Плюс азбестового полотна – можливість вирізати з нього шматки потрібної форми та розміру, зшивати їх, обмотувати певні деталі тощо.

Хороший і недорогий пожежозахисний і теплоізолюючий матеріал - це азбестова тканина, властивості якої визначаються як властивостями азбестових ниток, так і додаткових волокон.

Азбестові нитки лежать в основі цього полотна - його тчуть, як і будь-яку іншу звичайну тканину шляхом переплетення поздовжніх і поперечних волокон на ткацькому устаткуванні. Але до азбесту, для підвищення міцності, додають певний відсоток інших натуральних або синтетичних ниток - або бавовни, або віскози або лавсану. Відсоткова частка таких добавок у складі асботкані може становити від 5 до 18%.

Існує кілька варіацій тканини - це Азботканина АТ-2, тканина з азбестового волокна АТ-З, азбестова тканина АТ-4, і так далі - всього випускається близько двох десятків різновидів, що варіюються за щільністю, за товщиною волокон, за розміром комірок плетіння, гладкості , і т.д.

Тканини азбестові мають дуже широку сферу застосування:

У тепломережах, де виконують функції теплоізоляції та прокладочного матеріалу;

Для створення ущільнення в елементах котелень, печей та іншого нагрівального обладнання;

Азбестова тканина застосування має при пошитті спецодягу, який повинен бути стійким до нагрівання і захищати людину від високої температури, іскор і т.д. Це спецкостюми пожежників, захисний одяг для людей, які працюють у гарячих цехах тощо;

Тканина азбестова лежить в основі таких матеріалів, як азбопластика та асботекстоліти.

Азбестова тканина – полотно, виготовлене з переплетених азбестових ниток, до яких додається сполучне віскозне, лавсанове (поліефірне) або бавовняне волокно. Вміст сполучних волокон може становити від 5 до 18%, від їхнього типу залежить тривалість використання азбестової тканини. Якщо для її виготовлення використовувалося натуральне бавовняне волокно, гарантійний термін експлуатації складе до 5 років, при використанні синтетичного волокна поліефірного його тривалість збільшується в 2 рази.

У виробництві використовується тільки хризотил-азбест – це безпечний матеріал, який не має канцерогенних властивостей. Він є шаруватим матеріалом з пучків тонких волокон. Вони мають дуже високу стійкість до розривів – за цим показником їх можна порівняти зі сталлю. Таке азбестове полотно не викликає розвитку ракових пухлин, тому воно може безпечно використовувати людину.

Основні властивості азбестової тканини

Азбестове полотно випускається в рулонах, вага яких не повинна перевищувати 80 кг. Ширина тканини може бути стандартною чи нестандартною, вибір залежить від вимог замовника. Матеріал має природний білий або жовтувато-коричневий колір із шорсткою текстурою. Азбестова тканина має наступні властивості та особливості:

     Вогнестійкість, термоізоляційні властивості. Саме вони забезпечили асботкані найбільш широке застосування у промисловості: вона застосовується при виготовленні вогнетривких матеріалів та ізоляторів.

     Гнучкість. Матеріал являє собою полотно, що легко згинається, воно не розтріскується і не рветься. Це тканина, яку при необхідності можна складати, скручувати в рулони, зручна для транспортування на великі відстані.

     Стійкість до біологічних впливів. Матеріал не руйнується грибком, пліснявою чи мікроорганізмами. Це забезпечує асботкани тривалу експлуатацію навіть в умовах частого контакту з підвищеною вологістю середовища.

     Стійкість до дії хімічних речовин. Матеріал не руйнується при контакті зі слабкими кислотними та лужними розчинами. Це підвищує термін його використання в агресивних середовищах, Азботканина може використовуватися в котельнах та при ізоляції різного промислового обладнання.

     Мінімальна електропровідність. Завдяки діелектричним властивостям азбестове полотно використовується як ізолятор. Воно практично не пропускає електрострум.

     Невисока звукопровідність. Тканина з волокнами азбесту може використовуватися як шумоізолятор, оскільки вона має здатність блокувати поширення звуків.

     Такий набір характеристик забезпечив широке застосування в різних галузях: Азботканина має великий попит як вогнетривкий, електро-, тепло-, і шумоізоляційний матеріал.

Основні марки азбестової тканини: властивості та особливості

Виробництво азбестової тканини ведеться відповідно до ГОСТ 6102-94. Залежно від відсоткового вмісту мінеральних волокон у складі виділяють різні марки, їх кілька десятків. Марки класифікуються в тому числі за сполучною речовиною, що використовується у складі, від якої залежить міцність і довговічність готового матеріалу. Найбільш затребувані різновиди:

     АТ-1С. Це азбестова тканина, виготовлена на основі натуральних бавовняних волокон, вона може застосовуватись.я для виготовлення прогумованого полотна. У її складі є до 85% мінеральних компонентів, матеріал здатний витримувати нагрівання до 400 градусів Цельсія.

     АТ-2 та АТ-3. Ці марки відрізняються меншою концентрацією мінерального волокна, вона сягає 81%. Матеріал може використовуватися для виготовлення асботекстолітів, з нього виготовляють різні види ізоляції.

     АТ-4 та АТ-5. Як з'єднувальна речовина для цього виду полотна застосовується латунний дріт, а не текстильне волокно. В результаті матеріал набуває дуже високої міцності та стійкості до розривів, це дає можливість застосовувати його в екстремальних умовах.

     АТ-6. Концентрація мінерального волокна у тканині цієї марки досягає 95%, сполучною речовиною виступає бавовняне волокно.

     АТ-7, АТ-8 та АТ-9. Такі марки стійкі до сильного нагрівання, здатні витримувати температуру до 450 градусів. У складі є до 90% мінерального волокна.

АСТ. В основі цього матеріалу лежать азбестові нитки та скловолокно, вони скручуються спеціальним чином і переплітаються між собою. Отримана тканина застосовується при виготовленні жароміцного одягу.

Перераховані лише базові марки асботкани, які набули найбільш широкого поширення. На їх основі виготовляються спеціальні матеріали, що мають покращені експлуатаційні характеристики.

Правила роботи з азбестовою тканиною

Під час роботи з азбестовою тканиною у повітря виділяється мікроскопічний пил, що містить частинки азбесту. Її допустима концентрація не повинна перевищувати 2 мг/м3 при одноразовому контакті або 1 мг/м3 протягом робочої зміни. Щоб не допустити негативного впливу азбестового пилу на здоров'я робочого персоналу, його необхідно забезпечувати засобами індивідуального захисту та дотримуватись встановлених нормативів з вентиляції виробничих приміщень.

Застосування хризаліт-азбесту, що не має фібриногенної дії, дозволяє знизити канцерогенність виробництв. Цей матеріал поступово витісняє звичайний азбест, який може становити загрозу здоров'ю людини.

Виготовлений матеріал пакується в поліетиленові мішки або полімерну плівку, рулони фіксуються шпагатом. Оскільки азбест не є пальним матеріалом, він має низьку пожежну небезпеку. Правильне поводження з асботканню та дотримання норм зберігання продовжує термін її використання. Матеріал зберігається в сухих приміщеннях, що провітрюються в герметичних упаковках. При транспортуванні азбестову тканину змочують водою, щоб унеможливити поширення великої кількості пилу.

Напрями використання азбестової тканини

Завдяки вигідному набору характеристик Азботканина набула широкого поширення у різних галузях промисловості. Вона використовується у таких напрямках:

     Виготовлення жароміцних костюмів, які використовуються пожежниками та рятувальниками. Вони виготовляються з тканини, здатної витримувати дуже високі температури і не спалахувати при контакті з відкритим полум'ям.

     Виробництво асботекстоліту. Це шаруватий міцний матеріал з діелектричними властивостями та високою механічною міцністю. Шари асботкани просочуються спеціальними смолами та з'єднуються між собою методом гарячого пресування.

     Виготовлення теплоізоляційних плит. Азботканина допомагає підвищити енергоефективність різних будівель та споруд, а також уповільнити поширення шумів.

     Виробництво матеріалів, що застосовуються у гасінні пожеж. Також вогнетривкий матеріал застосовується при зведенні печей та встановленні котельного обладнання.

Це далеко не повний перелік напрямків використання. Азботканина застосовується у промисловості, будівництві, пошитті спецодягу, виготовленні ізоляційних прокладок та багатьох інших виробів. Використання екологічного матеріалу без канцерогенної небезпеки додатково розширює можливості застосування у виготовленні одягу різних типів та виробництві ізоляторів для будівель та споруд.

У каталозі компанії «РТІ Євраз» представлений широкий спектр видів азбестової тканини з різними характеристиками, наші консультанти допоможуть підібрати відповідний тип продукції та оформити замовлення на оптову чи роздрібну партію за вигідною ціною. Гарантується висока якість продукції та відповідність стандартам.

Екологічні показники азбестової тканини

Волокна, з яких складається Азботканина, можуть легко розщеплюватися на дрібніші. На людський організм впливає сам азбестовий пил, що потрапляє у легені під час дихання. Цей пил призводить до утворення злоякісних пухлин. Тому дуже важливо використовувати засоби індивідуального захисту. Крім цього, щоб зменшити ризик вдихання азбестового пилу, матеріали з цієї речовини фарбують або плівкою обтягують. А предмети, які не піддавалися обробці захисними матеріалами, варто розміщувати у місцях із високим рівнем повітрообміну.

Незважаючи на те, що багато держав забороняють на своїй території застосовувати цей матеріал, тканина все одно не терт популярності. Фахівці намагаються створити продукти, що замінять азбестову тканину.ь, проте, якість таких матеріалів залишає бажати кращого.


  У нас ви можете купити Азботканина АТ-1С  ГОСТ 6102-94 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Азбестові нитки лежать в основі цього полотна - його тчуть, як і будь-яку іншу звичайну тканину шляхом переплетення поздовжніх і поперечних волокон на ткацькому устаткуванні. Але до азбесту, для підвищення міцності, додають певний відсоток інших натуральних або синтетичних ниток - або бавовни, або віскози або лавсану. Відсоткова частка таких добавок у складі асботкані може становити від 5 до 18%.
Вид за хімічним складом
АТ-1С. Це азбестова тканина, виготовлена на основі натуральних бавовняних волокон. У її складі є до 85% мінеральних компонентів. АТ-2 та АТ-3. Ці марки відрізняються меншою концентрацією мінерального волокна, вона сягає 81%. АТ-4 та АТ-5. Як сполучна речовина для цього виду полотна застосовується латунний дріт, а не текстильне волокно. АТ-6. Концентрація мінерального волокна у тканині цієї марки досягає 95%, сполучною речовиною виступає бавовняне волокно. АТ-7, АТ-8 та АТ-9. У складі є до 90% мінерального волокна. АСТ. В основі цього матеріалу лежать азбестові нитки та скловолокно, вони скручуються спеціальним чином і переплітаються між собою.
Вид за призначенням
Тканини азбестові мають дуже широку сферу застосування: У тепломережах, де виконують функції теплоізоляції та прокладочного матеріалу; Для створення ущільнення в елементах котелень, печей та іншого нагрівального обладнання; Асбестова тканина застосування має при пошитті спецодягу, який повинен бути стійким до нагрівання і захищати людину від високої температури, іскор і т.д. Це спецкостюми пожежників, захисний одяг для людей, які працюють у гарячих цехах тощо; Тканина азбестова лежить в основі таких матеріалів, як азбопластика та асботекстоліти. Виготовлення жароміцних костюмів, які використовуються пожежниками та рятувальниками. Вони виготовляються з тканини, здатної витримувати дуже високі температури і не спалахувати при контакті з відкритим полум'ям. Виробництво асботекстоліту. Це шаруватий міцний матеріал з діелектричними властивостями та високою механічною міцністю. Шари асботкани просочуються спеціальними смолами та з'єднуються між собою методом гарячого пресування. Виготовлення теплоізоляційних плит. Асботкань допомагає підвищити енергоефективність різних будівель та споруд, а також уповільнити поширення шумів. Виробництво матеріалів, що застосовуються у гасінні пожеж. Також вогнетривкий матеріал застосовується при зведенні печей та встановленні котельного обладнання.
Тип
Тканина азбестова
Габарити (ширина, довжина)
товщина 1,7 3,1 2,5 2,4 2,0 2,2 1,6 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT