Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
5 512.00 грн
/шт

Труба азбестоцементна ВТ6 d-500 4м

Виробник: Украина
Код товару: 6886
В наявності
5 512.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Труба азбестоцементна ВТ6 d-500 4м широко застосовуються в будівництві найрізноманітніших житлових та промислових об'єктів.

На сьогоднішній момент випускаються труби наступних видів:


Безнапірні – труби діаметрами 100, 150, 200 мм, довжиною 4 та 5 м, відповідно до ГОСТу 1839-80.


Напірні – труби, що мають характеристики робочого тиску 6,0 або 9,0 атмосфер, діаметрами 100, 150, 200, 300, 400, 500 мм, довжиною 5 м відповідно до ГОСТу 539-80.


Азбестоцементні безнапірні труби в основному застосовуються для влаштування зовнішньої безнапірної каналізації, виготовлення туб для димоходів, котлів та печей, а також як захист електричних або телефонних комунікацій. Досить часто такі труби використовують при установці огорож як огороджувальних стовпчиків.


Азбестоцементні напірні труби застосовують при організації каналізаційних, дренажних, водопровідних та інших технічних мереж, що знаходяться під тиском. Нерідко такі труби використовуються для поливу чи зрошення. Архітектори та дизайнери люблять застосовувати їх як колони при оформленні інтер'єру.


До безперечних переваг азбестоцементних труб можна віднести їх такі якості:


стійкість до корозії та агресивних середовищ;

негорючість (стійкість до займання);

довговічність та нетоксичність;

більш доступна ціна, порівняно з вартістю іншої аналогічної продукції;

простота монтажу;

використання без гідроізоляційного шару.


Для з'єднання напірних труб використовується азбестоцементна муфта із гумовими прокладками. Азбестоцементні безнапірні труби з'єднуються за допомогою поліетиленової муфти.


    У нас ви можете купити Труба азбестоцементна ВТ6 d-500 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
100-500мм
Вид за способом виготовлення
Асбоцементні вироби виробляються шляхом залиття портландцементом спеціально підготовлених азбесних волокон. Вміст азбесту становить 12-20%, зазвичай використовується низькосортний азбест [3]. Виготовляють на листоформувальних машинах або безперервною прокаткою напівсухої маси. Вироби використовуються після повного застигання.
Вид за хімічним складом
Азбестоцементна труба – це матеріал, виготовлений із швидко затвердіючої суміші портландцементу (приблизно 50 відсотків), порошку кремнезему (приблизно 35 відсотків) та суміші волокон хризотилового азбесту щодо довгих та середніх сортів (приблизно 15 відсотків).
Вид за призначенням
Труба азбестоцементна широко застосовуються в будівництві різних житлових і промислових об'єктів. Азбестоцементні безнапірні труби в основному застосовуються для влаштування зовнішньої безнапірної каналізації, виготовлення туб для димоходів, котлів та печей, а також як захист електричних або телефонних комунікацій. Досить часто такі труби використовують при встановленні огорож як огороджувальних стовпчиків. Азбестоцементні труби напірні застосовують при організації каналізаційних, дренажних, водопровідних та інших технічних мереж, що знаходяться під тиском. Нерідко такі труби використовуються для поливу чи зрошення. Архітектори та дизайнери люблять застосовувати їх як колони при оформленні інтер'єру.
Тип
Труба асбестоцементна
Габарити (ширина, довжина)
4000мм, 5000мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT