Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
110.00 грн
/кг

Чавунна втулка 40-400 мм ВЧ45

Виробник: Украина
Код товару: 16198
В наявності
110.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Чавунна втулка 40-400 мм ВЧ45 - сплав заліза з вуглецем, в якому присутній графіт у вигляді пластівчастих, пластинчастих або волокнистих включень.

Окремим різновидом (групою марок) сірого чавуну є високоміцний чавун із графітом глобулярної форми, що досягається шляхом його модифікування магнієм (Mg), церієм (Ce) або іншими елементами.

Маркується сірий чавун буквами СЧ, після яких вказують гарантоване значення межі міцності кг/мм², наприклад СЧ20. Високоміцні чавуни маркуються буквами ВЧ, після яких вказують міцність і через тире відносне подовження в %, наприклад ВЧ60-2.

Сірий чавун характеризується високими ливарними властивостями (низька температура кристалізації, плинність у рідкому стані, мала усадка) і є основним матеріалом для лиття. Він широко застосовується в машинобудуванні для відливання станин верстатів та механізмів, поршнів, циліндрів.

Основний спосіб виготовлення чавунних втулок є лиття у форми на основі холодно-твердіючих сумішей (ХТС). Завдяки йому досягається висока якість втулок з мінімальними припусками на механічну обробку та без газових дефектів та засмічень у заготівлі. На нашому заводі мінімальний діаметр становить 30 мм, а максимальний 1000 мм, товщина стінки бажано не менше ніж 1 сантиметр, довжина не більше 1 метра.

Лиття в ХТС - це спосіб виготовлення втулок із застосуванням різного піску, як сполучну речовину використовують штучну смолу. Для затвердіння оснастки застосовують продування газовими каталізаторами - амінами (органічні сполуки, що є похідними аміаку, в молекулі якого один, два або три атоми водню заміщені на вуглеводневі радикали). Точне дозування випаровуваного в нагрівальному пристрої аміну та продування втулки чавунною парогазовою сумішшю (пари аміну в газі-носії) під тиском від 0,03 - 0,30 МПа здійснюється за допомогою пневмо випарного апарату. Потім втулку продувають осушеним повітрям з метою очищення від аміна, що відпрацював, шляхом подачі останнього в нейтралізатор. Хімічна реакція аміну підвищується зі збільшенням його концентрації у газовій суміші (амін + інертний носій). Коли як носій використовують сухе повітря (волога в будь-якій формі протипоказана даному процесу), концентрат аміну для придушення випадкового вибуху обмежують до 1,5-2%. Форму втулки виготовляють із дерева. Спеціальне програмне забезпечення керує роботизованими верстатами, які дозволяють виготовити модельне оснащення з дерева будь-якої конфігурації. Модельне оснащення виготовляється згідно з ГОСТ 3212-92.

Для роботи втулок у вузлах тертя застосовують антифрикційний чавун з наступними режимами роботи:

Ретельний монтаж, що забезпечує точне сполучення дотичних поверхонь і відсутність перекосу.

Безперервне мастило, що не допускає іскріння або значного нагріву вузла тертя.

Підвищення зазорів проти встановленими для бронзи на 15 - 30 %, за наявності значного нагріву вузла тертя у роботі - до 50 %.

Приробіток на холостому ходу та поступове підвищення робочих навантажень.

з основних якостей можна відзначити:


     відмінне поглинання вібрації,

     зносостійкість,

     антифрикційність,

     тріщиностійкість,

     жароміцність,

     гарну ударну в'язкість.


За всіх переваг чавунних втулок слід враховувати крихкість чавуну в порівнянні зі сталями, вироби із сірого чавуну не слід застосовувати в ударних механізмах.

Область застосування чавунних втулок

Чавунні втулки використовують для монтажу або демонтажу шківів, муфт, зірочок. Основна перевага чавунних втулок - низька собівартість та простота в обробці. Чавунні втулки застосовуються для виготовлення міцних та зносостійких деталей: поршнів, циліндрів, блоків двигунів. Наприклад, чавунні втулки СЧ20 та СЧ25 використовують для деталей, які експлуатуються при серйозних навантаженнях, простіші втулки актуальні для виготовлення менш навантажених деталей.

Класифікація чавунних втулок

Чавунні втулки класифікують за способом виробництва, формою та за призначенням.

За формою втулки поділяються на гладкі втулки, втулки з гладким отвором та ступінчастою зовнішньою поверхнею, втулки з гладкою зовнішньою поверхнею та ступінчастим отвором та втулки зі ступінчастим отвором та зовнішньою поверхнею.

За способом виробництва розрізняють литі та штамповані чавунні втулки. При виготовленні чавунних чавунних втулок застосовується відцентрове лиття з наступним відпалом. Чавунні втулки з відпалом - ходовий товар уральського ливарно-металургійного заводу. Останнім часом фахівці відзначають високу потребу в чавунних втулках СЧ20 та СЧ25. Такі чавунні втулки можна купити недорого через низьку енергоємність виробництва.


  У нас ви можете купити Чавунна втулка 40-400 мм ВЧ45 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Чугун СЧ10-12, СЧ-20, ВЧ-4
Вид за способом виготовлення
конічної або циліндричної форми
Вид за хімічним складом
чавун
Вид за призначенням
Чавунні втулки застосовуються для виготовлення міцних та зносостійких деталей: поршнів, циліндрів, блоків двигунів. Втулки служать захисту важливих вузлів механізмів. Їх простіше замінити на нове, тому вони використовуються в машинобудуванні як витратні деталі. Втулка – це деталь механізму циліндричної або конічної форми з осьовим отвором усередині для приміщення в нього деталі, що сполучається. Найбільш затребуваними областями застосування втулки є машинобудування та автомобілебудування. Розташовуються вони між двома рухомими елементами, надійно захищаючи кожен із них.
Тип
Чавунна втулка
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT