Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
160.00 грн
/кг

Круг чавунний ВЧ - 400 50*300 мм

Виробник: Украина
Код товару: 10714
В наявності
160.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Круг чавунний ВЧ - 400 50*300 мм- сплав заліза з вуглецем, в якому присутній графіт у вигляді пластівчастих, пластинчастих або волокнистих включень. Сірий чавун характеризується високими ливарними властивостями (низька температура кристалізації, плинність у рідкому стані, мала усадка) і є основним матеріалом для лиття. Він широко застосовується в машинобудуванні для виливки станин верстатів та механізмів, поршнів, циліндрів.


Маркується сірий чавун літерами СЧ, після яких вказують гарантоване значення межі міцності кг/мм², наприклад СЧ20.


Висока крихкість, властива сірим чавунам внаслідок наявності в їх структурі графіту, унеможливлює їх застосування для деталей, що працюють в основному на розтяг або на вигин; чавуни використовуються лише при роботі на стиск.

        У нас ви можете купити Круг чавунний ВЧ - 400 50*300 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Чавун ВЧ-400 СЧ-20
Вид за способом виготовлення
круг
Вид за хімічним складом
чавун
Вид за призначенням
Коло чавунне використовують у промисловості, машинобудуванні, народному господарстві як готової продукції та напівфабрикату для подальшої механічної обробки чи переплавлення. Застосовується в машинобудуванні для виливки станин верстатів та механізмів, поршнів, циліндрів. З нього виготовляють компоненти для верстатів, валів, двигунів, пресів. Чавунні прутки застосовуються в станкобудуванні, машинобудуванні, будівельній індустрії, металообробній промисловості.
Тип
Чавунний круг
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT