Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
1 500.00 грн
/шт

Дощеприймач чавунний великий (БТ)

Виробник: Украина
Код товару: 7003
В наявності
1 500.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Дощеприймач чавунний великий (БТ) є частиною стічного водоВідвід у складі зливової каналізації і активно використовується для захисту пішохідних та автомобільних доріг, фундаментів будівель, дахів будинків тощо. Має сенс купити дощеприймач і для Відвід води з газонів та спортивних майданчиків.


Для зон з високим рівнем навантаження (дороги з інтенсивним рухом, гаражі та стоянки важкої автотехніки) найкраще замовляти чавунні дощоприймачі, які витримують тиск маси до 90 тонн, несприйнятливі до впливу негативних факторів навколишнього середовища та мають велику пропускну здатність для зливових потоків. Завдяки довговічності і міцності, їх вважають найкращим варіантом для організації водостоків різної складності. Основними недоліками виробів є відносно висока вартість, ймовірність іскроутворення та певна цінність в очах збирачів металу, що провокує часті випадки розкрадання та вимагає додаткового захисту із встановленням замикаючих пристроїв.

Вага: 170 кг

Клас навантаження: D400

Розмір корпусу: 1050х620х125мм

Розмір грат: 850х440х40

    У нас ви можете купити Дождеприемник чавунний великий за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Чугун
Вид за способом виготовлення
точкові, лінійні
Вид за хімічним складом
чавун
Вид за призначенням
Дощоприймач чавунний використовується для направлення водних потоків до зливових трубопроводів і запобігання попаданню сміття в систему водостоків. Люк чавунний каналізаційний встановлюється на оглядові колодязі інженерних міських комунікацій теплових, газових, кабельних мереж, водопроводу. Колосник чавунний використовується для встановлення в піч.
Тип
Чавунний люк, зливоприймач, колосник
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT