Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
1 500.00 грн
/шт

Люк каналізаційний типу "С" (В125) із замком "Київавтодор"

Виробник: Украина
Код товару: 6965
В наявності
1 500.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Люк каналізаційний типу "С" (В125) із замком "Київавтодор"

Вага: 75 кг

d корпусу: 782х100 мм

d кришки: 652мм

Клас навантаження: В125

Навантаження: 12,5т, (4 вуха)


 Класичний інженерний люк складається з кількох основних елементів – шахти діаметром 700 мм, робочого приміщення, глибина якого залежить від типу комунікацій та глибини їхнього пролягання, а також надійної захисної кришки. Процес облаштування люків і колодязів не можна назвати складним, проте вимоги до їх безпеки є підвищеними, що зобов'язує будівельників таких систем підходити до вибору матеріалів і комплектуючих з великою ретельністю.


Люки каналізаційні застосовуються під час прокладання підземних комунікацій. Вони є захистом від зовнішніх пошкоджень і використовуються для проведення ремонтних або оглядових робіт. Наявність таких люків на дорозі потрібна для забезпечення безпеки руху автотранспорту.


Каналізаційні чавунні люки (як важкі, так і легкі) мають досить високу міцність, тому сфера їх застосування практично не має обмежень.


Тяжкі чавунні каналізаційні люки відносяться до високоміцних виробів, призначених для використання на промислових об'єктах, у місцях з інтенсивним рухом транспорту, а також у теплових або газових магістралях та інших трубопроводах. Вони мають високу зносостійкість і універсальність застосування. Однак дані вироби мають велику вагу, що створює певні труднощі у роботі з ними.


З легкими люками значно зручніше працювати, але їх сфера застосування не така широка у зв'язку з меншою міцністю. Їх рекомендується встановлювати у зелених та пішохідних зонах, де не спостерігається великого трафіку руху.


    У нас ви можете купити Люк каналізаційний типу "С" (В125) із замком "Київавтодор" за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Чугун
Вид за способом виготовлення
важкі, легені
Вид за хімічним складом
чавун
Вид за призначенням
Дощоприймач чавунний використовується для направлення водних потоків до зливових трубопроводів і запобігання попаданню сміття в систему водостоків. Люк чавунний каналізаційний встановлюється на оглядові колодязі інженерних міських комунікацій теплових, газових, кабельних мереж, водопроводу. Колосник чавунний використовується для встановлення в піч.
Тип
Чавунний люк, зливоприймач, колосник
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT