Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
35.33 грн
/кг

Сталева арматура 25 мм А400 / A500

Виробник: Украина
Код товару: 277
В наявності
35.33 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сталева арматура 25 мм А400 / A500- універсальний матеріал. Сталева арматура має діаметр 25 мм і клас А400 / A500 що дозволяє використовувати її в будівництві та промисловому виробництві. Сталева арматура дротяна проводиться гарячекатаний способом з вуглецевої сталі Ст3кп, Ст3пс, Ст3сп.

Сталеву арматуру 25 А240 використовують при будівельних і монтажних роботах, а також: при виготовленні монолітних будівель і залізобетонних виробів, армуючих сіток і решіток; при створенні малих архітектурних форм та арт-об'єктів, огорож і технічних сходів; при заливці і зміцненні фундаментів, відмосток.

У нас ви зможете купити Сталеву арматуру 25 А240 по самій вигідною ціною в Україні. Широкий асортимент і можливість поставок партій арматури з мірної, немірної довжиною дозволяє нам швидко і якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам в терміни виконувати будь-які будівельні роботи.

Основне
Діаметр
6,5 8 10 12 14 16 18 20 22 25 28 32 мм
Матеріал
Низьковуглецева сталь
Клас
За профілем поверхні виділяють: гладку арматуру (клас А1), рифлену арматуру (класи А2, А3, А4, А5)
Вид за способом виготовлення
Горячекатана Майже всі види арматури з гладким та періодичним профілем діаметром 6…40 мм випускають стани гарячої прокатки. У потоці виробництва сталева заготовка нагрівається, проходить окалиноломатель і низку клітей з профільними (каліброваними) валками. В результаті вона набуває характерної ребристої або гладкої форми. Матеріал може зміцнюватися в процесі термомеханічної прокатки або при холодній обробці тиском та витяжкою. Холоднокатана та холоднотягнута Арматурний прокат діаметром 4-8 мм з високою точністю виконання профілю можна отримати шляхом холодної обробки тиском. У цьому випадку напівфабрикат – катанка – розмотується і без нагрівання надходить у лінію табору холодної прокатки, де після видалення окалини піддається деформації профільованими валками. Після прокатки арматура змотується на спеціальних барабанах бухти або ріжеться на мірні довжини.
Вид за хімічним складом
Гарячекатана низьковуглецева сталь
Вид за призначенням
Сталеву арматуру використовують при будівельних та монтажних роботах, а також: при виготовленні монолітних будівель та залізобетонних виробів, армуючих сіток та решіток; при створенні малих архітектурних форм та арт-об'єктів, огорож та технічних сходів; при заливанні та зміцненні фундаментів, вимощення. Арматура широко застосовується при будівництві для посилення, а також для з'єднання між собою шарів бетону та перерозподілу навантаження. Арматура виконує роль основного армуючого елемента для залізобетонних конструкцій, стін, різних перекриттів, сходових прольотів. Основне застосування арматури - це будівництво, в якому використовуються практично всі види арматури: в'язані сітки, сталеві стрижні, каркаси, куточки. У будівництві арматура будівельна служить як каркас для залізобетонної конструкції.
Тип
Сталева арматура
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT