Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
95 000.00 грн

Дорожня бар'єрна огорожа 11ДО

Виробник: Украина
Код товару: 2389
В наявності
95 000.00 грн
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Дорожня бар'єрна огорожа 11КЗ – це засіб, який дозволяє збільшити безпеку на автошляхах. Дорожні огородження застосовуються під час будівництва автомобільних доріг загального користування, під'їзних доріг до різних промислових підприємств, і навіть на внутрішньогосподарських дорогах.

Дорожні огородження повинні забезпечити утримання дорожніх транспортних засобів, які рухаючись проїжджою частиною автодороги з дозволеною швидкістю, з якоїсь причини змінили напрямок руху.

Дорожні огородження використовують для запобігання ненавмисному:

з'їзду транспортного засобу з проїжджої частини автодороги;

зіткнення автотранспортних засобів;

наїзду транспортного засобу на небезпечну перешкоду

За призначенням дорожні огородження поділяються на групи:

11 ДО – металева бар'єрна дорожня огорожа одностороння – встановлюється на узбіччях доріг, тротуарі автодороги, вулиці, а також краєм розділової смуги, острівця безпеки.

11 ДД – металева бар'єрна дорожня огорожа двостороння, призначена для встановлення на проїжджій частині або в центрі розділової смуги автодороги.

Дорожні огородження класифікуються за марками. Марка дорожньої огорожі складається з цифрового позначення типу профілю балки та кількості балок на стійці з одного боку, літерного позначення групи та ділянки дорожньої огорожі, наявності консолі, цифрового позначення кроку стійок, що утримує здатності та поперечного прогину робочої ділянки дорожньої огорожі, а також позначення його стандарту .

Елементи дорожніх огорож:

СБ – секція балки;

СД – стійка дорожня;

КЖ – консоль жорстка;

КР – консоль-розпірка;

СДД - зв'язок діагональний дорожній;

С – скоба;

ЕК – елемент кінцевий;

ЕС - елемент світлоповертальний.

Покриття дорожніх огорож

Всі елементи дорожніх огорож можуть бути захищені від корозії:

- ґрунт ГФ-021;

- гаряче цинкування з товщиною покриття 70 - 120 мкм згідно технічних умов.

У нас ви зможете купити Дорожня бар'єрна огорожа 11КТ за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам у термін виконувати будь-які будівельні роботи.

Основне
Матеріал
Сталь
Вид за способом виготовлення
виконуються переважно зі сталі, верхній шар якої покривається - тонким захисним з цинку, що запобігає його передчасному псуванню. Елементи дорожніх огорож є балками, які мають опорні настановні стовпи.
Вид за хімічним складом
вуглецевий
Вид за призначенням
Дорожні огородження застосовуються при будівництві автомобільних доріг загального користування, під'їзних доріг до різних промислових підприємств, а також на внутрішньогосподарських дорогах. Дорожні огородження використовують для запобігання ненавмисному: з'їзду транспортного засобу з проїжджої частини автодороги; зіткнення автотранспортних засобів; наїзду транспортного засобу на небезпечну перешкоду Вони регулюють та спрямовують потоки транспорту, розмежовують смуги руху, знижують кількість дтп. Задля більшої пасивної безпеки учасників дорожнього руху з допомогою поглинання енергії транспортного засобу.
Тип
Сталева дорожня огорожа
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT