Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
75.00 грн
/м2

Сітка канілована комірка 50х50 мм

Виробник: Украина
Код товару: 02404
В наявності
75.00 грн
/м2
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сітка канілірована комірка 50х50 мм - це рифлена, а потім сплетена на спеціальному обладнанні сітка в листах (картах). Саме рифлення дозволяє зробити сітку зносостійкою та дуже міцною на розрив.


Сітка канілірована виготовляється з дроту згідно з ГОСТ 3306-88, з квадратними вічками. Термін експулатації сітки значно зростає, оскільки застосовується дрот з високовуглецевої сталі. Сітка канілірована застосовується для виготовлення огорож будівельних об'єктів та приватних будинків, для армування залізобетонних конструкцій та теплоізоляційних матеріалів. Канілювання дроту забезпечує виготовлення сітки навіть із дуже товстого дроту, максимальний розмір осередків 100 на 100 мм. Сітка канілірована виробляється і рифленого дроту відповідно до ГОСТ 3306-88. Застосовується для виготовлення різних видів промислового огородження, що дозволяє здійснити фільтрацію будівельних матеріалів. Дуже добре підходить для будівництва парканів та огорож

Призначена для гуркотів та інших установок для здійснення просіювання. Широко застосовується на підприємствах гірничодобувної промисловості, сільському господарстві та під час будівництва. Сітка виготовляється чейками у формі квадрата, розмір осередків від 3 до 100 мм. Можливе ізотовування і з великими розмірами.

Для виробництва рифлених (канілованих) сіток використовується дріт із якісної високовуглецевої сталі марок ст.70-85 (пружинний дріт)

Класифікація та виробництво

Випускається кілька видів цього матеріалу. Коли про канільовану сітку говорять, що вона рифлена ("Р"), то дроти качка та основи мають загини у всіх місцях перетину. Такі полотна мають розмір осередків трохи більше 25 мм. "ЧР", або частково рифлена, складається з прямого дроту основи, загинаються лише прути качка. Розмір гнізд у разі не перевищує 4 мм. А от коли обидві дроти мають хвилі не тільки в місцях з'єднань, а й на сторонах осередків (розмір яких від 25 до 100 мм), така сітка вважається складно-рифленою ("СР").

Наступні параметри, згідно з якими проводиться класифікація – розмір осередків та товщина лозин. Перші знаходяться в межах від 3х3 до 100х100 мм, але на індивідуальне замовлення виробники можуть виготовити сітку і з більшими секціями. При цьому чим більше площа гнізда, тим товстіший дріт слід використовувати.

Класифікація та виробництво

Виріб із великими секціями


     Іноді заради здешевлення продукції беруть більш тонкий дріт для виготовлення полотна з великими осередками, але це негативно позначиться на якості та характеристиках міцності продукції. Такий підхід не спричинить економії.


Виготовляють ці полотна переважно з високовуглецевого, нержавіючого та оцинкованого сталевого дроту діаметром до 10 мм. Спочатку заготівлі обробляються на спеціальному верстаті для зиґувань для формування хвилястого профілю. Це забезпечує надійне з'єднання навіть лозин великого діаметру, що перевищує 6 мм. Далі ці смуги круглого перерізу сплітають.

Розмір осередків безпосередньо залежить від рельєфу, тому якщо необхідно налагодити випуск різних видів сітки, потрібно кілька комплектів шестерень, що гнуть, за допомогою яких і формується профіль. У цьому продукція проходить контроль: наявність дефектів, особливо тріщин лежить на поверхні неприпустимо. канілірована сітка випускається в картах довжиною не більше 6 м і шириною до 2 м. Варто зазначити, що використання оцинкованого дроту значно збільшить термін служби виробу. Такі полотна абсолютно не бояться вологи і мають привабливіший зовнішній вигляд.

Робимо міцний паркан із незвичайної сітки

Найчастіше в приватних цілях така рифлена сітка використовується як огородження. До переваг цього типу парканів відносяться легкий монтаж, міцність та довговічність. А ще його не треба фарбувати. Починати роботи слід з планування та підготовки ділянки. Забираємо все сміття і за потреби вирівнюємо землю. Далі робимо розмітку та встановлюємо кутові стовпи. Обов'язково бетонуємо їх, це дозволить надати необхідної стійкості.

Робимо міцний паркан із незвичайної сітки

Огородження з рифленої сітки

Щоб перевірити, чи однакову висоту мають опори, необхідно натягнути два шнури у верхній і середній частині. По першому перевіряємо горизонтальність водяним рівнем, а другий допомагає встановити вертикальні елементи в одній площині. Тепер, орієнтуючись на напнуті нитки, виставляємо проміжні стовпи. Якщо плануєте зводити паркан заввишки більше 2 метрів, або на ділянці переважає пухкий ґрунт, потрібно залити стрічковий фундамент. Для цього викопуємо траншею глибиною від 0,5 до 1 м і шириною 30 см. Далі збираємо опалубку з дощок і засипаємо на дно гравій, після чого забиваємо опори і заливаємо бетон.

Тепер необхідно зібрати із металевих куточків прямокутні або квадратні рами, що відповідають розміру сітки. На цьому етапі знадобиться зварювальне обладнання та бажано деякі навички. Обов'язково перевіряємо перпендикулярність кутів будівельним косинцем. Закладиваем у внутрішню частину рами полотно із металевих прутів і фіксуємо за допомогою зварювання.

Далі при зведенні паркану з канірованої сітки слід закріпити готові секції до стовпів. Готуємо невеликі металеві смуги та приварюємо їх до вертикальних осей. Потім виставляємо між стовпами секції так, щоб відстань до труб з обох боків була однаковою. Фіксуємо їх положення за допомогою тимчасових опор та приварюємо до металевих смуг.

Можна також зробити і болтове з'єднання, в цьому випадку конструкція огорожі вийде розбірною. Але, можливо, що металовироби доведеться періодично підкручувати. Верхні отвори труб, які використовувалися як стовпи, краще заглушити, інакше в них потраплятиме вода та сніг, а це негативно позначиться на їхньому стані та тривалості служби.

канілірована сітка використовується в найрізноманітніших цілях. З них, наприклад, поширені такі варіанти, як:


     Будівництво вольєрів для тварин. Це можуть бути не тільки собаки та домашні тварини, а й будь-які інші різновиди тварин. Саме тому часто рифлену сітку використовують у зоопарках та заповідних зонах.

     Просіювання будівельних матеріалів. Різні сипучі та глиняні матеріали завдяки такій сітці легко та швидко очищаються від каміння, сміття та інших зайвих домішок.

     Армування різних конструкцій. Бетон із канілірованою сіткою – надміцна конструкція, яку використовують при будівництві будинків, автомобільних доріг та інших об'єктів.

     Для захисту. Кабіни автомобілів та техніки, захист віконних конструкцій та різного обладнання, огородження сільськогосподарських угідь та інших місць, що потребують особливого захисту.

     Промисловість. Відділення порід та інших твердих матеріалів, додатковий захист для верстатів та іншого обладнання, зміцнення шахт та гірських схилів тощо.


Але це лише невелика частина дійсно широкої сфери використання! Міцність, довговічність та інші експлуатаційні переваги канілерки не залишають жодних шансів іншим будівельним матеріалам та огорожам у своїй ціновій категорії.

Технічні характеристики та переваги

Перед тим, як вибрати та купити канільовану сітку, компанії пропонують споживачам дізнатися незаперечні переваги рифленої (канільованої) сітки. Існує багато переваг, серед яких:


     Висока міцність. У конструкції відсутні зварні з'єднання, тому її міцність перевищує показники будь-яких різновидів огорож. Зламати її майже неможливо без застосування важких інструментів, які далеко не у кожного.

     Асортименти. Більшість компаній пропонує широкий вибір розмірів та інших технічних характеристик. Це дозволяє балансувати між потрібним діаметром, висотою, шириною, довжиною та іншими дуже важливими характеристиками.

     Стійкість до корозії. Оцинковане покриття – надійний захист від корозії на десятки років. Жодні погодні умови не завадять вашій огорожі! Процедура обробки виконується у два етапи, гарантує надійність оцинкованого покриття та 100% відповідність заявленим виробником критеріям.

     Гармонійний зовнішній вигляд. Для вольєрів, дачних будиночків та городів така огорожа буде найкращим варіантом. Вона не тільки міцна, а й досить стримана, що вписується в навколишній антураж.

     Багатогранність. Використовувати рельєфну сітку можна будь-де. Виробництво вольєрів, парканів, різних елементів декору та ландшафту, звалища, контейнери, захист чохли для техніки та безліч інших речей.


У нас ви зможете купити Сітка канілірована комірка 50х50 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам у термін виконувати будь-які будівельні роботи.

Основне
Діаметр
Осередки по 10х10 25х25 30х30 40х40 45х45 50х50 60х60 80х80 100х100 мм
Матеріал
Сталь
Вид за способом виготовлення
производится с помощью перпендикулярного переплетения заранее изогнутой проволоки
Вид за хімічним складом
из низкоуглеродистой либо высокоуглеродистой проволоки
Вид за призначенням
Застосовується як у приватному господарстві для будівництва парканів (на дачних ділянках), так і у виробництві, що стало можливим завдяки можливості виготовлення такої сітки з великою площею осередків. виготовлення вольєрів та клітин для тварин; Огородження приватних та промислових об'єктів; Просіювання руди та інших великих сипких матеріалів; Армування теплоізоляційних матеріалів та залізобетонних конструкцій. Застосовується для: виготовлення клітин та вольєрів для тварин та птахів, армування доріг та залізобетонних конструкцій, огородження приватних територій, дачних ділянок, садів, дитячих майданчиків, просіювання щебеню, вугілля. Сітка канільована застосовується для огорож. Конструкція карти має підвищену міцність, сітку з прутів великого перерізу складно перекусити. Сітка стійка до впливу атмосферних опадів та перепаду температур. Найчастіше канілована сіткою захищають присадибні ділянки, спортивні майданчики, бази відпочинку та виробничі території. Матеріал відмінно підходить для влаштування вольєрів та клітин для тварин та птахів, огородження небезпечних агрегатів верстатів.
Тип
Сітка канільована
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT