Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
500.00 грн
/м2

Сітка просічно-витяжна 24х50 1х10м 0,6 чорна

Виробник: Украина
Код товару: 02398
В наявності
500.00 грн
/м2
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сітка просічно-витяжна 24х50 1х10м 0,6 чорна робиться із залізного холоднокатаного (не оцинкованого та оцинкованого) листа. Відповідно до технології виготовлення металевий лист одночасно рівномірно просікається та розтягується. Втрати матеріалу у процесі виробництва виключені. Сітка ПВ виробляється практично без відходів, що здешевлює кінцеву вартість продукту.

ЦПЗЗ - суцільнометалева просічно-витяжна сітка являє собою лист, розтягнутий і прорубаний в ромбоподібні, в шаховому порядку розташовані осередки (товщина листа 0,5 мм).

Просічно-витяжна сітка не містить зварних швів, тому вона характеризується вигідним співвідношенням ваги та міцності.

Просічно-витяжна сітка служить для нанесення штукатурки як арматури. З практичної точки зору - просічно-витяжна сітка - міцна і еластична, тому зберігається цілісність полотна, навіть при руйнуванні осередку. Вона дає необхідний контур поверхням, включаючи стелі, екрани, стовпи та стінові панелі.

ЦПЗЗ є металевий лист, прорубаний (просічений) і витягнутий в полотно, з розташованими в шаховому порядку ромбовидними (рідше квадратними) осередками. Виготовлення матеріалів виконується на спеціальних верстатах типу ПВС. Така технологія виготовлення виробів зумовлює їх особливості. По-перше, матеріали мають невелику вагу. По-друге, одночасно з цим, сітка має однакові з аналогами характеристики міцності. Причиною високої міцності є цільна структура полотна, з якого виробляються сітчасті матеріали.

ЦПЗС проводиться і реалізується в рулонах, що володіють малими розмірами, що забезпечує зручність зберігання, транспортування та монтажу. Найбільший попит серед матеріалів такої форми випуску має оцинкована зварна сітка в рулонах. Але ЦПЗЗ також є чудовим рішенням.

Сітка застосовується в різних областях будівництва:


     при проведенні штукатурних, облицювальних та фасадних робіт; саме як штукатурна оцинкована сітка полотна дуже популярні;

     під час проведення робіт з армування вогнезахисних матеріалів на різних конструкціях з металу та дерева;

     при монтажі тепло- та шумоізоляційних матеріалів на елементах металоконструкцій;

     при проведенні робіт з армування цементно-піщаних стяжок при бетонуванні підлог та монтажі перекриттів:

     при монтажі систем вентиляції та опалення;

     для створення полегшених щаблів;

     для підвищення міцності клейового шару при обробці поверхонь кахлем;

     при облицюванні стін сайдингом;

     для створення настилів виробничих та будівельних майданчиків;

     при відсіканні бетону.

Останнім часом ЦПЗС почали часто застосовувати і в інших областях:


     різні огорожі: сітка використовується виготовлення клітин для живності до парканів; сітка оцинкована для парканів підходить якнайкраще, так як витримує будь-які впливи погоди;

     сітчасті підлоги монтуються на тваринницьких фермах, що полегшує видалення відходів та автоматизує систему процес очищення приміщень;

     вентиляційні грати для фільтрів (у повітроводах, двигунах внутрішнього згоряння тощо);

     лотки у харчовій промисловості;

     комплектація гуркоту для просіювання подрібненої породи;

     при формуванні оригінального дизайну;

     для виготовлення фільтрів автомобілів, тракторів, механізмів;

     сітка виступає складовим елементом малих архітектурних форм та будівель: веранди, балкони, альтанки, арки, перголи.


Таким чином, ЦПЗЗ відрізняється своєю універсальністю, знаходить широке застосування в різних областях.

Який розмір вибрати

При виборі сітки (незалежно від сфери її подальшого застосування) слід враховувати такі параметри:


     товщина матеріалу;

     розмір комірки.


Крім цього, існують деякі рекомендації щодо різновидів ЦПЗЗ, які слід використовувати при вирішенні певних завдань.

Для будівництва парканів та огорож використовується ЦПЗЗ із осередками середнього розміру, наприклад, 50х50 або 50х100. Товщина полотна вибирається за бажанням, залежно від наявних пропозицій та фінансових можливостей. Однак існує тенденція вибору найбільш товстих полотен, оскільки вони забезпечують підвищений рівень безпеки.

При виборі ЦПЗЗ для загонів і клітин слід враховувати розмір тіла тварини/птиці та наявності у неї схильності до того, щоб гризти сітку.

Здійснення фасадних робіт передбачає застосування сітки з різним розміром осередків. В основному використовується сітка товщиною 0,5 мм та осередками від 10 до 40 мм. Також є кілька порад. Для обробки поверхонь значної площі та і нерівних стін слід використовувати крупнокомірчасті вироби. Конкретний розмір осередків залежить також від товщини штукатурного шару. Для армування тонкого шару (до 20 мм.) слід застосовувати дрібнокомірчасту сітку (до 6х6), для покриттів до 50 мм. - Полотна з середніми осередками (до 40х40-50х50), для великогабаритних поверхонь потрібно купувати вироби з великими просічками. Крім цього, слідуєт пам'ятати, що при зміцненні тонкого шару штукатурки можна відмовитися від застосування сітки. ЦПЗС підходить для штукатурки перекриттів із цегли, бетону та деревини.

При виборі оцинкованої сітки для армування стяжки слід зважати на товщину цементно-піщаного шару.

Під час виконання ізоляційних робіт необхідно вибирати найбільш доступний варіант сітки.

Кріплення, як і чим кріпити


     Штукатурні роботи. Кріплення ЦПЗС до дерев'яних поверхонь слід виконувати спеціальним степлером, який ніби пристрілюють полотно до стіни будівельними скобами. Якщо перекриття виконане з цегли та блоків, то застосовується монтажна стрічка, яка кріпиться до поверхні дюбелями (або шурупами), прямо на сітку, в місцях її перетину. Сітку до основи з металу можна приварити шляхом точкової технології.

     Будівництво загороджувальних конструкцій. В даному випадку використовується в'язальний дріт, сталеві куточки, існує можливість придбати стовпи з гачками.


Переваги

Найчастіше для виготовлення цієї сітки застосовується оцинкована сталь. Як шар цинку впливає на антикорозійні властивості основного металу і як він наноситься туди, рекомендуємо почитати в статті «Гаряче цинкування металоконструкцій».

Переваги оцинкованої сітки ЦПЗЗ:


     мала вага;

     сітка має прозору структуру під штукатурку, що дозволяє їй добре пропускати світло та звук;

     висока гнучкість дозволяє сітці набувати будь-якої форми;

     пошкодження будь-якого елемента не призводить до руйнування всієї сітки;

     гарне зчеплення забезпечує тривимірна структура;

     сітка має високу механічну міцність;

     сітку можна піддавати електрозварюванню, легко ріжеться;

     не піддається корозії;

     має стійкість до перепадів температур, горіння, високого рівня вологості;

     спрощеність монтажу;

     довготривалість експлуатації;

     цікавий, оригінальний дизайн, який привертає увагу, як і вид Маньє (шестигранної сітки);

     цілісність структури;

     нижча вартість проти іншими типами сітчастих матеріалів.


Саме широкий спектр переваг робить ЦПВ сітку затребуваною.

Види ЦПЗЗ

Для проведення різноманітних робіт клієнтам надається широкий спектр виробів.

5х5; 3х3; 2х2 та інші

Геометричні параметри сітки ЦПЗЗ.

Розмір осередків є визначальним чинником під час виборів сітки на вирішення конкретних завдань. Виробники пропонують вироби з малими за розміром осередками, наприклад:


     2х2 - використовується в бджільництві, для вентиляційних отворів і пилковловлювачів, а також для виготовлення декоративних та захисних елементів.

     3х3 і 5х5 - застосовується для штукатурки, для захисту саджанців, відсікання бетону, виготовлення клітин.


Полотна з осередками середніх розмірів знаходять застосування у різних галузях діяльності, тому користуються найвищим попитом.

Крупнокомірчасті полотна дозволяють заощадити кошти, тому є відмінним рішенням у деяких випадках, наприклад, при проведенні штукатурних робіт великого обсягу.

Товщина листів

Товщина оцинкованої ЦПЗЗ (нарівні з розміром осередків) вказується в маркуванні. Тому клієнт має можливість вибрати оптимальний варіант, ознайомившись одразу з двома основними характеристиками виробів. Цей показник варіюється в межах від 0,5 до 1,2 мм.

Розміри рулонів

Оцинкована ЦПЗС випускається тільки в рулонах, розміри яких також відрізняються. Серед широкого вибору рулонних матеріалів часто трапляються вироби з такими розмірами 1х4; 1х5; 1х6; 1х7; 1х8; 1х16; 1х30 та інші. Підприємства, які мають у своєму розпорядженні сучасне обладнання, надають клієнтам можливість виготовити полотна нетипового розміру.

Штрек

Штукатурна сітка ШТРЕК (STRECK) - це сучасна альтернатива звичним варіантам сітчастих матеріалів. Унікальна технологія виробництва забезпечує можливість створення різноманітних отворів на поверхні полотна. Крім застосування при обробних і штукатурних робіт, цей різновид ЦПЗЗ використовується в бджільництві.

Високі експлуатаційні показники сіток ПВС залежить від якості вихідної сировини їхнього виготовлення. Просічно-витяжні алюмінієві та сталеві листи повинні відповідати за всіма показниками ГОСТ 8706. Крім того, готові вироби проходять низку перевірок. Їхні геометричні параметри аналізуються штангенциркулем по ГОСТу 166 або спеціальною (за ГОСТ 750) рулеткою.

Сітки для армування візуально перевіряються на якість і товщину цинкового шару, на відсутність тріщин, зазубрин, задирок і рванин на їх поверхні. На різних підприємствах приймаються власні технічні умови, якими аналізується якість готової продукції. Аналіз здійснюється інструментом, що гарантує необхідну точність вимірювання форми та параметрів осередків.

Постачання сітки проводиться пакетами або в рулонах. Пакети – це листи готових виробів, які розташовані горизонтально. Рулони можуть включати від 1 до 4 виробів. Вказана тара обов'язково перев'язується стрічкою для пакування.за стандартом 3560, щоб забезпечити збереження продукції під час перевезення. Зберігати матеріал необхідно у приміщеннях, де немає випарів агресивних хімічних сполук.


У нас ви зможете купити Сітка просічно-витяжна 24х50 1х10м 0,6 чорна за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам у термін виконувати будь-які будівельні роботи.

Основне
Діаметр
Осередки по 0,5х0,5 0,6х0,6 0,8х0,5 0,8х0,6 1,5х0,8 1,5х0,6 1,5х1,0 1,0х0,6 мм
Матеріал
Сталь
Вид за способом виготовлення
методом одночасного просічення та витяжки
Вид за хімічним складом
вуглецева сталь
Вид за призначенням
Використовується як арматура під штукатурку, застосовується для огородження територій, використовується при виготовленні настилів, сходів для сходів, для просіювання, відокремлення великих частинок від дрібних, при будівництві приватних і багатоповерхових будинків, у виробництві вольєрів, клітин. Використовується під штукатурку, призначена для різних поверхонь, її можна накладати на гіпс, деревину, цеглу та інші матеріали. Вона забезпечує міцність і при цьому мало важить, добре лягає та дає високий коефіцієнт зчеплення з будівельними сумішами. Вона користується великою популярністю при армуванні та реставрації різних поверхонь стін, армуванні поверхонь для подальшого облицювання кахлем, а також армуванні вогнезахисних та теплоізоляційних матеріалів, за рахунок чого проводяться найбільш якісні монтажні роботи щодо теплоізоляції будівель. Просічна сітка застосовується при виготовленні огорож, огорож, вольєрів для свійських птахів, різних елементів декору, решіток, що встановлюються на вентиляційних системах. Наступним варіантом застосування витяжної сітки може стати декоративний аспект. Ви могли неодноразово бачити металеві сходи, поручні та інші об'єкти, створені з тонких листів металу та сітки з дрібними отворами. Так от і є сітка ПВС. Її активно застосовують на підприємствах, заводах, складських приміщеннях та навіть офісах.
Тип
Сталева сітка просічно-витяжна
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT