Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
41.43 грн
/кг

Сталева Смуга 40х4 ст1-3пс / сп / S235JR / S275JR L = 6000 мм

Виробник: Украина
Код товару: 578
В наявності
41.43 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сталева Смуга 40х4 ст1-3пс / сп / S235JR / S275JR L = 6000мм - довгомірний сортовий металопрокат, який має в поперечному розрізі прямокутний перетин. Є універсальним конструкційним матеріалом з великою сферою застосування і завдяки гарячекатаного методу виробництва відрізняється підвищеною механічною міцністю і поліпшеною корозійну стійкість, пластичність і однорідністю мікроструктури.Данний металопрокат може проводитися за двома кардинально різними технологіями: гарячим і холодним методом. Гарячекатана смуга сталева ціна за метр її нижча, ніж у холоднокатаної, що і визначає її велику затребуваність в промисловому комплексі, аграрному секторі і в народному господарстві.

У нас ви зможете купити Сталеву Смугу 40х4 ст1-3пс / сп / S235JR / S275JR L = 6000мм по самій вигідною ціною в Україні. Широкий асортимент і можливість поставок партій арматури з мірної, немірної довжиною дозволяє нам швидко і якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам в терміни виконувати будь-які будівельні роботи.

Основне
Матеріал
Сталь
Вид за способом виготовлення
гарячокатаний, холоднокатаний
Вид за хімічним складом
вуглецева, легована, інструментальна
Вид за призначенням
Смугаста сталь використовується в машинобудуванні та автомобілебудуванні, при виготовленні ресор, заставних деталей - використовується металева смуга з конструкційних та пружинних марок сталі. Сталева смуга вважається необхідним матеріалом для меблів. Вона може використовуватися для кування металів. Основна перевага смугової сталі, що обумовлює її повсюдне застосування, - можливість використання як напівфабрикат і навіть готовий конструктивний елемент. Вона вимагає мінімальних технологічних та трудових витрат на обробку та дає можливість створювати конструкції та металовироби різної складності.
Тип
Сталева смуга
Габарити (ширина, довжина)
6000
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT