Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
170.00 грн
/кг

Сталева смуга інструментальна ст. 9ХВГ (DIN 1.2510) 16x500x3900 мм

Виробник: Украина
Код товару: 10478
В наявності
170.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сталева смуга інструментальна ст. 9ХВГ (DIN 1.2510) 16x500x3900мм – це повноцінний металопрокатний виріб у вигляді суцільного вузького прямокутного листа. Смуги з інструментальної сталі – це ковкий сплав заліза з вуглецем та іншими легуючими елементами. Інструментальна сталь, з якої виготовляють смуги, є найважливішим матеріалом для виготовлення вимірювальних та ріжучих інструментів, а також різних деталей машин та механізмів.


Інструментальна сталь відрізняється високою міцністю та твердістю, виробляється за технологією гарячого прокату та класифікується за такими категоріями:

- вуглецева (знижена прожарювання);

= легована (підвищеної прожарюваності);

= швидкорізальна.

Залежно від призначення смуги виготовляють: мірної довжини, кратної мірної довжини, немірної довжини, і ця довжина коливається в межах від 1,5 до 6,0 м. Розміри перерізу відповідають таблицям ГОСТ 4405-75.


Вуглецеві інструментальні сталі


За ГОСТ 1435-99 бувають якісні та високоякісні.


Якісні позначаються: літерою У, що означає вуглецева сталь; цифрою вказується середній вміст вуглецю в десятих відсотках; якщо за цифрою йде буква Г, вона показує зміст марганцю. До якісних сталей відносяться такі марки: У7, У8, У8Г, У9, У10, У11, У12, У13.


Високоякісні вуглецеві інструментальні сталі наприкінці марки мають букву А, позначаються: У7А, У8А, У10А та інші. Це означає, що ця виплавлена ​​в електропечі сталь за складом чистіша, зі зниженим складом сірки, фосфору та інших включень.


Леговані інструментальні сталі


Виготовляються за ГОСТ 5950-2000, містять 0,9-1,4% вуглецю, а як легуючі елементи для підвищення гартування і прожарювання використовуються хром, ванадій, вольфрам, марганець, кремній; можуть містити один або кілька елементів, що легують. Цей вид сталі не призначений для зварних конструкцій, а лише для виробництва різальних інструментів.


Марки Х, 9Х, 9ХС, ХВГ, ХВ5, Х12МФ - це сталі для виготовлення інструменту, що застосовується для обробки металів та інших матеріалів у холодному стані.


Марки 5ХНМ, 3Х3М3Ф, 4Х4ВМФС, 4Х5В2ФС – використовуються для виготовлення інструменту, який застосовується для обробки металів тиском при температурі вище 300°С.


Швидкорізальні інструментальні сталі


Виготовляються згідно з ГОСТ 19265-73, маркуються з уживанням літери Р – рапід, швидкорізальна; наступна за нею цифра означає середню масову частку вольфраму; далі йдуть поєднання хімічних елементів та їх масова частка. Марки швидкорізальних сталей: Р18, Р6М5, Р6М5ФЗ, Р12ФЗ, Р6М5К5, Р9К5, 11Р3АМ3Ф2.


Смуги з вуглецевої інструментальної сталі використовуються для виробництва інструментів, які не розігріватимуться під час роботи: сокири, стамески, пили, долота, викрутки, кернери, плоскогубці, кусачки.


Інструментальна легована сталь марок 9ХС, ХВГ, 6ХВ2С йде на виготовлення свердлів, мітчиків, плашок, фрез, протяжки, для технологічного оснащення, для ножів холодного різання металу, штампів, вирізних матриць і пуансонів.


З легованої сталі марок 5ХНМ, 3Х3М3Ф, 4Х4ВМФС, 4Х5В2ФС виготовляють молотові та пресові штампи для гарячого деформування кольорових сплавів, інструменти гарячого деформування, прес-форми лиття під тиском алюмінієвих та цинкових.


Зі смуг швидкорізальної інструментальної сталі, яка поєднує в собі високу твердість і високу теплостійкість, виготовляють ріжучі інструменти, що вимагають підвищеної опірності та зносостійкості.


У нас ви зможете придбати Сталева смуга інструментальна ст. 9ХВГ (DIN 1.2510) 16x500x3900мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам у терміни виконувати будь-які будівельні роботи.

Основне
Матеріал
Сталь
Вид за способом виготовлення
гарячекатана, холоднокатана
Вид за хімічним складом
вуглецева (знижена прожарювання); легована (підвищеної прожарюваності); швидкорізальна
Вид за призначенням
Сталеву смугу інструментальну використовують у процесі виготовлення метизної продукції, швелерів, куточків, різального інструменту, гальмівних дисків, ресор, пружин та інших деталей. Певні марки смуг застосовуються в меблевій та харчовій промисловості, інструментальному виробництві, електроенергетиці, авіабудуванні при зведенні декоративних об'єктів (решіток, огорож, воріт, огорож). Не менш широкого поширення вона набула і в будівництві. На основі сталевої смуги роблять міцні та довговічні каркаси звареним або різьбовим з'єднанням.
Тип
Сталева смуга інструментальна
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT