Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
170.00 грн
/кг

Сталева смуга ст. Х12МФ 40*200(300) мм

Виробник: Украина
Код товару: 2582
В наявності
170.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сталева смуга ст. Х12МФ 40*200(300)мм По суті:

призначена для холодних штампів із великим легуванням Cr;

вона має у своєму хімічному складі вуглець у межах 2,00% - 2,20% та хром у діапазоні: 11,5-13,0%, який сприятливо вплинув на ряд властивостей цього сплаву;

основні переваги - має високу міцність і добре прожарюється в глибину, теплостійка, схильна до вторинного затвердіння;

також цей метал технологічний, його просто обробляти різанням та під тиском, шліфується задовільно.

При легуванні Cr утворюються спеціальні карбіди. Цей елемент підвищує стійкість карбідів до розчинення при нагріванні і зменшує чутливість до перегріву під час робочих циклів. Він дає матеріалу при розігріві до 500°З зберігати велике значення опору пластичної деформації, а також підтримувати незначну зміну меж текучості та міцності. А ось стійкість до окислення поверхні та середовищ з агресивною дією зберігається до 650°С.

Х12 (Х12МФ) сталь застосовується для виробництва штампів холодної деформації з високою стійкістю до стирання, особливо з округлою формою робочої поверхні, яка не схильна до сильних ударів.

Популярні режими термічної обробки:

При відпалі цього сплаву швидкість охолодження рекомендують від 40 до 80°С на годину до 500°С.

Необхідною мікроструктурою після гарту є мартенсит. Температура гарту становить 970 градусів за Цельсієм. Охолодження в олії забезпечує необхідну швидкість отримання цієї структури. Витримувати температуру відпустки потрібно лише на рівні 180°С. Охолодження виробу на повітрі забезпечує отримання таких кристалічних ґрат. Відпустку обов'язково потрібно проводити відразу після процедури загартування.

У нас ви зможете купити Сталева смуга ст. Х12МФ 40*200(300)мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам у термін виконувати будь-які будівельні роботи.

Основне
Матеріал
Сталь
Вид за способом виготовлення
горячекатанный
Вид за хімічним складом
Инструментальная штамповая сталь
Вид за призначенням
Сталеву смугу інструментальну використовують у процесі виготовлення метизної продукції, швелерів, куточків, різального інструменту, гальмівних дисків, ресор, пружин та інших деталей. Певні марки смуг застосовуються в меблевій та харчовій промисловості, інструментальному виробництві, електроенергетиці, авіабудуванні при зведенні декоративних об'єктів (решіток, огорож, воріт, огорож). Не менш широкого поширення вона набула і в будівництві. На основі сталевої смуги роблять міцні та довговічні каркаси звареним або різьбовим з'єднанням.
Тип
Сталева смуга інструментальна
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT