Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
80.00 грн
/кг

Сталева смуга калібрована 200 мм товщина 6-60 мм Ст3сп, 45, 17ГС

Виробник: Украина
Код товару: 10440
В наявності
80.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сталева смуга калібрована 200мм товщина 6-60 мм Ст3сп, 45, 17ГС - вид тонколистового профілю, товщина якого набагато менше його ширини і довжини. Випускається це тип металопрокату відповідно до ГОСТ 8787-68. Матеріал полірують, шліфують та іншим способам механічної обробки.


Калібрована сталева смуга холоднотягнута використовується там, де потрібна висока точність розмірів та якість поверхні. Застосування каліброваної смуги заданих розмірів у порівнянні з гарячекатаною смугою стандартних перерізів має ряд важливих переваг:


- можливість використовувати вищий відсоток сировини з допомогою зменшення кількості відходів під час виробництва деталей;

- жорсткі допуски (h11, h12) дозволяють використовувати таку смугу у виробництві без додаткової обробки поверхні;

- виключення ресурсоємних операцій, таких як кування або профільування.


Калібрована смуга проводиться методом холодної деформації (волочіння) розмірами від 5х3мм до 500х50мм. Довжина прутків встановлюється відповідно до вимог замовника та доступна в діапазоні 3-6 м.п.


У нас ви зможете купити Сталева смуга калібрована 200мм товщина 6-60 мм Ст3сп, 45, 17ГС, за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам у терміни виконувати будь-які будівельні роботи.

Основне
Матеріал
Сталь
Вид за способом виготовлення
калібрована
Вид за хімічним складом
середньовуглецева конструкційна сталь
Вид за призначенням
З каліброваної смуги виробляють ролики, вали, елементи кріплення і багато інших різновидів продукції. До окремої категорії можна віднести виробництво шпонок. Використовують для виготовлення методами об'ємного холодного штампування невеликих виробів складної конфігурації: деталей промислового обладнання та автомобілів; широкої номенклатури виробів з металу. Смуга сталева калібрована є одним із основних витратних матеріалів на підприємствах, що займаються виробництвом важкої та великогабаритної техніки: сільськогосподарської; будівельний; автомобілів; верстатів. Часто її використовують для виготовлення осей, валів, роликів, деталей кріплення. Прокат також широко застосовується для виробництва шпонок. Тому його іноді називають шпонковою сталлю.
Тип
Сталева смуга калібрована
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT