Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
200.00 грн
/кг

Сталевий круг х12, діаметрів: ф30 - ф500

Виробник: Украина
Код товару: 788
В наявності
200.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сталевий круг х12, діаметрів: ф30 - ф500 – це чернові заготовки, з яких згодом методами попередньої та остаточної металообробки виготовляють різні деталі. Переваги кованого металопрокату: доступна вартість та максимальна відповідність габаритів та форм необхідному виробу. Завдяки тому, що поковка точно відповідає деталі-прототипу, її обробка спрощена, а стружкові витрати при цьому зведені до мінімуму.

Вся поковка проходить великий контроль та повторну перевірку якості та властивостей перед продажем. Проводиться перевірка механічних властивостей поковки та проводиться контроль твердості виробу та ультразвуковий контроль, для ще більшого підтвердження надійність готового виробу перед продажем.

У нас ви зможете купити Сталевий круг х12, діаметрів: ф30 - ф500 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент та можливість поставок партій арматури з мірною, немірною довжиною дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам у термін виконувати будь-які будівельні роботи.

Основне
Матеріал
Сталь
Вид за способом виготовлення
метод вільного кування, штамповка
Вид за хімічним складом
вуглецева, легована, інструментальна
Вид за призначенням
У будівництві поковки застосовуються як елементи металоконструкцій, опор і огорож, а також для різних кріплень (анкерів, хомутів, скоб і т. д.) У машинобудівній галузі покування часто використовуються як заготовки для виготовлення деталей машин: осей, валів, елементів зубчастих передач (шестірні, кільця), дисків, підшипників та ін. У нафтохімічній промисловості. В енергетичній сфері з кованого металопрокату вали роторів та компресорів, сполучні частини (фланці), циліндри. Поковки в суднобудуванні – основні заготівлі для гребних, завзятих та проміжних валів, частин корпусів суден тощо. На підприємствах металургійної промисловості кований прокат використовують як напрямні колони, роликові стани, трубні заготовки. У гірничодобувній промисловості.
Тип
Сталеве кування
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT