Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
40.00 грн

Канат сталевий1,0-19,2 мм ГОСТ 3063-80

Виробник: Украина
Код товару: 11754
В наявності
40.00 грн
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Канат сталевий1,0-19,2 мм ГОСТ 3063-80 - це незамінне комплектуюче при будь-якому завантаженні, на будівництві або судноплавстві. Цей виріб допомагає при транспортуванні вантажів та людей. У поєднанні з гаками та іншими деталями гнучкий та міцний канат практично незамінний. Зараз виготовляють велику кількість найрізноманітніших тросів. Вони відмінні один від одного і використовуються в різних сферах. Товщина, матеріал, звивка та інші характеристики формують той напрямок, де максимально ефективно можна застосовувати той чи інший вид канату. Напевно, всі не раз бачили товсті кручені прядив'яні мотузки. Це і є канати. Однак як сировину для виробництва використовують і синтетичні матеріали, і сталь. Такі троси виходять міцнішими і краще виносять постійні механічні дії.


На даний момент вже давно сформовані єдині стандарти, виходячи з яких можна точно визначити, який вид каната і де краще використовувати. Такі стандарти скорочено звуться ДСТУ (ДСТУ, ЕN, DIN, ISO). Таблиці ГОСТу найлегше знайти в мережі. У таких таблицях є корисні числові показники, від яких треба відштовхуватися, вибираючи троси для своїх цілей.


Для зручності читання характеристик каната позначених на бирках барабанів (упаковки сталевих канатів) і сертифікатів, нижче наведена розшифровка основних позначень канатів (тросів), яка є однаковою практично для всіх канатів, що виготовляються за ГОСТами. Канати розділятимуться за ознаками:


за призначенням на:

вантажний (Г)

вантажолюдські (Гл)

за механічними властивостями дроту, а саме:


вища марка дроту (В)

перша марка дроту (1)


за типом покриття дротів:

без покриття (не позначається)

звичайна оцинкування (С)

глибоке оцинкування (Ж або ОЖ


у напрямку звивки каната:

права (не позначається)

ліва (Л)


за способом звивки:

нерозкручується (Н)

розкручується (не позначається)


за рівнем врівноваження:

рихтовані (Р)

не рихтоване (не позначається)


         У нас ви можете купити Канат сталевий1,0-19,2 мм ГОСТ 3063-80 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
11-38,5 4-18 0,65-11,5 8,1-68 3,6-51 12-40 8-16 5,4-46 7-28 3,6-22,5 2,0-38 1,0-19,2 9,5-47 8,6-68 мм
Матеріал
Сталь
Вид за способом виготовлення
нормальний або підвищений («Т»)
Вид за хімічним складом
вуглецева сталь
Вид за призначенням
Використовують для розтяжок щогл, несучих канатів споруд, мостів, кранових вант, для підйому та переміщення вантажів, буксирів, стропів. Трос сталевий – атрибут, незамінний при виконанні різних вантажопідйомних та буксирувальних робіт. Завдяки поєднанню найвищої міцності та гнучкості, він регулярно використовується для оснащення екскаваторів та підйомних кранів. Сталевий трос часто використовують для роботи механізмів, що відповідають за підйом та опускання вантажних та пасажирських ліфтів, його застосовують для армування та покращення механічних характеристик бетону. Трос сталевий незамінний при використанні будівельної люльки. Його висока якість і надійність дозволять зробити роботи з облицювання та утеплення фасадів, підйому вантажу, монтаж металевих конструкцій та рекламних носіїв.
Тип
Канат сталевий
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT