Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
49.00 грн
/кг

Сталевий круг гарячекатаний 14 мм ст. 3пс

Виробник: Украина
Код товару: 10988
В наявності
49.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

В даний час вітчизняною промисловістю випускається досить великий асортимент такого виду металопрокату як Сталевий круг гарячекатаний 14 мм ст. 3пс при виготовленні якого може використовуватися легована, низьколегована, вуглецева та високовуглецева сталь, що визначає його основні технічні характеристики і, як наслідок, сфери його застосування. Загалом можна відзначити, що металопрокат круговий сталевий, а саме ця назва є професійним позначенням круга, в основному використовується у будівництві, машинобудуванні, верстатобудуванні, для виготовлення інструментів, кріплень тощо.


Для виготовлення сталевого круги переважно використовуються рядові марки сталі Ст3, Ст2, Ст5, конструкційні марки Ст10, Ст20, Ст35, Ст45, Ст40Х, низьколеговані Ст09Г2с, Ст25ХСНД та інші. У цілому нині марка використовуваної сталі визначається довжиною стрижня і сферою подальшого застосування виробу. В даний час промисловість виробляє стрижні мірної, мірної кратної та немірної довжини, а також довільної довжини за індивідуальним узгодженням із замовником. ГОСТом також регламентовано максимальне припустиме відхилення довжини стрижня, яке не повинно перевищувати 50 мм.


Сталевий кругляк застосовується практично у всіх сферах промисловості та будівництва.


У будівництві круглий профіль є основою багатьох металоконструкцій, опор, огорож та ін. Також іноді його використовують як арматуру.

У машинобудуванні він застосовується як заготовки для різних запчастин і деталей – валів, осей, пружин, підшипників, елементів зубчастих передач, кріплень та інших.

У верстатобудуванні кругляк широко застосовується виготовлення деталей штампувальних агрегатів, ріжучих інструментів та інших.

У хімічній та харчовій галузях з нержавіючого круги роблять деталі обладнання, до якого висуваються високі вимоги до корозійної стійкості, стійкості до дії агресивного середовища.

У суднобудуванні з кругляка виробляють вали (гребні, завзяті), окремі частини корпусів суден тощо.


У нас ви зможете купити Сталевий круг гарячекатаний 14 мм ст. 3пс за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам у терміни виконувати будь-які будівельні роботи.

Основне
Діаметр
10 16 100 21 12 20 16 110 14 18 170 100 8 30 40 45 75 36 60 6,5 28 25 26 24 мм
Матеріал
Сталь
Вид за способом виготовлення
гарячекатаний
Вид за хімічним складом
в основному використовуються рядові марки стали Ст3, Ст2, Ст5, конструкційні марки Ст10, Ст20, Ст35, Ст45, Ст40Х, низьколеговані Ст09Г2с, Ст25ХСНД та інші
Вид за призначенням
Сталеве коло може застосовуватися як вихідна заготовка для виробництва трубного і фасонного сортового прокату. Коло сталеве гарячекатане використовується для армування залізобетонної продукції (коло сталеве 16, коло сталеве 18, як альтернатива арматурі класу А), при будівництві різних об'єктів, в станкобудуванні, машинобудуванні, важкій промисловості, літакобудуванні, для організації різних огорож. Його широко застосовують у виробництві кріплення для залізниці, для облаштування контурів заземлення, у зовнішній рекламі та дизайні. Коло з нержавіючої сталі використовується в монтажі конструкцій, які експлуатуватимуться в середовищі з підвищеною вологістю, з наявністю агресивних хімічних речовин, високими температурами та великими навантаженнями. Найчастіше сталевий круг використовується у будівництві та машинобудуванні. У першому випадку його застосовують для спорудження залізобетонних та металевих конструкцій, опор, перегородок, огорож і т. д. Крім того, іноді його застосовують як арматуру. Що ж до машинобудівної галузі, то тут коло незамінне як заготовки для виробництва різноманітних деталей і запчастин: валів, осей, шарикопідшипників, пружин, шестерень і т.д.
Тип
Сталевий круг гарячекатаний
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT