Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
50.00 грн
/кг

Сталевий круг холоднокатаний розмір 6-350 мм

Виробник: Украина
Код товару: 2492
В наявності
50.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сталевий круг холоднокатаний розмір 6-350 мм - відноситься до корозійностійкої жароміцної сталі. Цей вид круги холоднокатаного сталевого матеріалу 20Х13 є незамінним для печебудування та енергетичного машинобудування. Найчастіше з цього матеріалу виробляють болти, турбінні лопатки, гайки та арматуру кренінг-установок з дуже великим терміном експлуатації та при постійній роботі в середовищі з температурою 500 градусів. Круг стальний калібрований сталь 20Х13 відноситься до мартенситного класу сортового прокату. проводиться прут сталевий гарячекатаний згідно з ГОСТ 5949-75.

Якщо ви вирішили купити Круг нержавіюча калібрована сталь 20Х13, то варто знати що основним елементом є залізо, відсотковий вміст цього елемента - 84. Хром міститься від 12 до 14 відсотків. Вал калібрований подається термообробці, яка передбачає виконання операції відпустку при температурі 740-800 градусів. Прут сталевий гарячекатаний сталі 20Х13 відноситься до обмежено зварюваних матеріалів. Пруток схильний до відпускної крихкості.

У нас ви зможете купити Сталевий круг холоднокатаний розмір 6-350 мм, доступні в Україні. Широкий асортимент дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам у термін виконувати будь-які будівельні роботи.

Основне
Матеріал
Сталь
Вид за способом виготовлення
гарячокатаний, холоднокатаний
Вид за хімічним складом
вуглецевий, легований
Вид за призначенням
У будівництві сталеве конструкційне коло досить часто застосовують як конструкційний матеріал в монолітних бетонних конструкціях, також для конструювання петлевих елементів в бетоні. У металевих конструкціях знаходить своє застосування сталевий круг - металеві каркаси, ворота, віконні та дверні ґрати, будь-які металеві огорожі. Використовується як заготовка перед виготовленням виробів фасонного або сортового прокату.
Тип
Сталевий круг конструкційний
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT