Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
145.00 грн
/кг

Сталевий лист Hardox 600 8 мм

Виробник: Украина
Код товару: 2524
В наявності
145.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сталевий лист Hardox 600 8мм відрізняється від звичайних сталей більш тривалим терміном служби в умовах великих навантажень та інтенсивної абразивної дії. Область використання цих сталей постійно зростає і не обмежується застосуванням лише у гірничодобувній, переробній та машино-будівельній промисловостях. Враховуючи постійне збільшення вартості сировини та енергії, питання економії ресурсів та ефективності обладнання зараз є найбільш актуальними у всіх сферах нашого життя.

Твердість надає сталі Hardox унікальну зносостійкість та конструкційну міцність. Твердість мінімізує зношування, не дозволяє гострим частинкам абразивних матеріалів врізатися в матеріал. Сталь Hardox зберігає початкову зносостійкість протягом усього терміну служби, оскільки її твердість змінюється. Маються на увазі високі значення межі плинності та міцності на розрив, саме ці властивості дозволяють конструкції зберігати свою форму і не піддаватися деформації. Іншою перевагою Hardox є її ударна в'язкість. Якщо твердість надає сталі зносостійкості та міцності, то саме ударна в'язкість забезпечує можливість згину, формування та зварювання сталі Hardox без утворення тріщин.

Сталь Хардокс використовується найчастіше у гірничій промисловості, дорожньому будівництві. Її застосування як матеріал кар'єрної, залізничної та будівельної техніки дає можливість оптимізувати конструкцію різних машинних вузлів та агрегатів.

Збільшення обсягу ковшів та кузовів самоскидів одночасно зі зниженням їх загальної маси, дозволило підвищити економічність та продуктивність техніки. На практиці це виявляється у збільшенні вантажопідйомності та зниженні витрати палива, підвищується міцність елементів та збільшується термін експлуатації.

У нас ви зможете придбати Сталевий лист Hardox 600 8мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам у термін виконувати будь-які будівельні роботи.

Основне
Діаметр
6 2,5 3 5 4 5,5 20 40 10 12 8 110 30 мм
Вид за способом виготовлення
гарячокатаний
Вид за хімічним складом
легована сталь
Вид за призначенням
для виготовлення броньового захисту військових об'єктів, застосовується також для технічної потреби. Забезпечує комбінований захист від механічних проникнень та наслідків вибухів. Знаходить широке застосування у вигляді аплікаційної броні та використовується при виробництві композитних матеріалів для виготовлення засобів балістичного захисту
Тип
Сталевий лист Hardox, Swebor, Armox, Ramor, Raex, Durostat, Sidur, Nicrodur
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT