Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
58.00 грн
/кг

Сталевий С-подібний профіль

Виробник: Украина
Код товару: 10778
В наявності
58.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сталевий С-подібний профіль (сталь S235JR, 3ПС, 09Г2С, С345) - це один із типів гнутого профілю, який виготовляється методом холодного прокату на автоматизованій лінії. На вигляд він чимось схожий на гнутий швелер, тільки до бічних стінок додаються полиці, спрямовані всередину профілю. За рахунок цих полиць сталевий С-подібний профіль стає більш стійким і тим самим підвищує здатність профілю, що несе.


Гнутий С-подібний профіль буває рівнополочний і нерівнополичний. Наше виробництво заточене на прокат гнутого С-подібного рівнополочного профілю

При прокаті з профілю ми спираємось на ДСТУ 8897:2019 та використовуємо сталі S235JR, 3ПС, 09Г2С, С345.

Профіль гнутий з образний включає ряд переваг серед яких варто виділити наступні:

Він зручний при створенні різноманітних металевих конструкцій. Легко та просто монтується;

Завдяки особливостям роботи з профілю у металевій конструкції, знижується питомий показник каркасу;

Також з образний сталевий профіль зручний при транспортуванні та зберіганні.

Профіль монтажний С-подібний є універсальним профільом, який має широке застосування в сучасному будівництві за технологією ЛСТК, машинобудуванні, суднобудуванні та сільському господарстві:


стійки під сонячні батареї;

стійки в панелях внутрішніх та зовнішніх стін;

колони;

покрівельні прогони;

крокви;

ферми перекриття та кроквяні ферми;

технологічні сходи;

стінові прогони;

балки перекриття;


елементи каркасу та фахверку БМЗ.

С-подібний гнутий профіль є одним з найпоширеніших профілів, що використовуються у різних галузях виробництва. Він часто застосовується у будівництві, машинобудуванні, електротехніці та інших галузях. Процес виробництва С-подібних гнутих профілів вимагає дотримання певних етапів, які забезпечують високу якість продукції.

Перший етап – це заготівля листового металу. Листи металу повинні відповідати вимогам технічної документації, зазначеної на кресленні. Потім листи металу обробляються на верстатах згинання, де вони і набувають потрібної форми.

На наступному етапі виробництва С-подібних гнутих профілів готові заготовки обробляються на профілегибочних верстатах. Профілегибочний верстат використовується для вигину листа металу вздовж осі, що дозволяє отримати форму С-подібного профілю. Верстати оснащені спеціальними матрицями, що формують гнутий профіль за заданими параметрами. Верстати працюють автоматично та можуть обробляти велику кількість заготовок за короткий період часу.

На останньому етапі виробництва С-подібних гнутих профілів готові профілі піддаються обробці та перевірці якості. Це включає очищення поверхні від забруднень, виправлення дефектів та перевірку геометричних параметрів. Готові сталеві гнуті профілі упаковуються та вирушають на склад для подальшої реалізації.

Таким чином, процес виробництва С-подібних гнутих профілів вимагає високої точності та уважності на всіх етапах. Продукція, вироблена з дотриманням усіх вимог технічної документації та стандартів якості, є надійною та довговічною.

Це універсальний елемент конструкцій, який знайшов своє застосування у різних галузях промисловості. Він виготовляється з металу та має характерну форму літери «С», згин якої виконаний під певним кутом.

Сталеві гнуті С-подібні профілі

Можуть бути використані для створення різних конструкцій, включаючи металеві рами, огородження, труби та інші вироби. Гнуті С-подібні профілі мають високу міцність і стійкість до механічних навантажень, що робить їх ідеальним вибором для використання в багатьох проектах.

Ми пропонуємо широкий асортимент гнутих С-подібних профілів, виготовлених з високоякісних матеріалів. Ми гарантуємо високу якість та надійність нашої продукції, а також швидку та надійну доставку до будь-якої точки країни.

Купуючи у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте високоякісний продукт, який прослужить довгий час і чудово впорається з поставленими перед ним завданнями.

Якщо вам потрібні C-подібні гнуті сталеві профілі, звертайтесь до нас. Ми завжди готові запропонувати вам найкращі рішення для вашого проекту.

Виготовлення С-подібного профілю


У виробництві матеріалу використовують сталевий прокат товщиною 1-4 мм, у виготовленні металопрофілю для гіпсокартону всіх розмірів та видів застосовують метал до 2 мм. При використанні рулонного прокату його нарізають на смуги (штрипси) заданої ширини і змотують їх у рулони.

Для виробництва С-подібного профілю знадобляться:


     Розмотувач рулонного металу.

     Верстат для поздовжнього розкрою металу.

     Намотувач металеві штрипс в рулонах.

     Спеціальний верстат для виробництва С- та П-профілю.

  Для виготовлення невеликих партій профільованих виробів підійде ручне чи електрифіковане обладнання невеликої потужності. Для масового виробництва необхідний електроприводний розмотувач значної вантажопідйомності зі швидкістюрозмотування 10-25 м/хв.

Наступне обладнання у виробничому ланцюжку – верстат для розкрою металу. Обладнання служить для розкрою металу на лінії заданої ширини. Верстати здійснюють розкрій рулону на кілька штрипсів одночасно. Є ручне обладнання для невеликого обсягу виробництва, верстати з електроприводом та блоком автоматизації для виготовлення середніх та великих партій С-профілю.

Відрізні ролики з інструментальної сталі забезпечують рівну лінію відрізу, без задирок та інших дефектів. Кромки штрипс не потребують додаткової механічної обробки, верстати дозволяють отримувати якісні заготовки.

Розмотувач та верстат для розкрою можна придбати як окремо, так у складі готової лінії.

Для змотування штрипсів у рулони використовується намотувач. Обладнання забезпечує формування зі смуг щільних та однакових по ширині рулонів.

Мінімальна ширина 1 штрипса – 45 мм, максимальна – 1250 мм, намотувальний вал оснащений притиском з пневмокомпенсатором та розділовими роликами для одночасного змотування кількох смуг. Устаткування може оснащуватися блоком автоматичного керування для регулювання швидкості змотування залежно від продуктивності верстата поздовжнього різання.

Для профілювання приводу та нарізки готових виробів використовується спеціальний верстат з фасонними ножицями гільйотинного типу. Формування З-подібного поперечного перерізу здійснюється прокатом металевої смуги між роликами відповідної конфігурації.

Для відрізу готового профілю на верстат встановлюють шабельну гільйотину з пневматичним або гідравлічним приводом, що не ушкоджує краї виробу. Обладнання також оснащується системою автоматичного керування для синхронізації з іншими верстатами виробничої лінії та завдання параметрів готових виробів. Пам'ять блоку дозволяє зберігати до 10 готових програм. Допустима товщина металопрофілю – до 2,0 мм, ширина – до 350 мм, висота – 80 мм, довжина – не обмежена.

Технологічний процес виготовлення металопрофілю є послідовністю наступних операцій: на розмотувачі встановлюють рулон металу і запускають лінію. Смуга надходить на верстат для розкрою, де ріжеться на кілька смуг заданої ширини. Далі штрипси змотуються в рулони на валу намотувача.

Заготівлі подають на обладнання для профілювання, де формується смуги С-подібного поперечного перерізу. Далі металопрофіль нарізається на відрізки заданої довжини. Готові вироби збирають та складують.


         У нас ви можете придбати Сталевий С-подібний профіль за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Сталь
Вид за способом виготовлення
рівнополичний і нерівнополичний
Вид за хімічним складом
вуглецева сталь якісна та звичайної якості
Вид за призначенням
Служить основою для виготовлення металевих каркасів, які використовуються у будівництві, як правило, для фіксації гіпсокартону. Використовуються для створення каркасів для будівель житлового чи промислового призначення. Широко використовується при зведенні каркасних будівель (павільйонів, складів і т.д.), де необхідне мінімальне навантаження на фундамент за високої міцності конструкції. Гнутий металевий профіль застосовується для будівництва стін, настилу покриттів. У будь-якому виді будівництва, а особливо в швидкомонтованих об'єктах, де застосовується профнастил. широко затребувані у всіх видах будівництва, у тому числі у зведенні стінових огорож, каркасів споруд, покрівельних конструкціях, зведенні перегородок та стельових перекриттів
Тип
Сталевий профіль
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT