Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
64.50 грн
/кг

Сталевий шестигранник калібрований 19 ст. 35

Виробник: Украина
Код товару: 10395
В наявності
64.50 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сталевий шестигранник калібрований 19 ст. 35 - це металовироб гарячекатаного прокату у вигляді прутів з шестигранним поперечним перерізом.


Шестигранники сталеві розрізняють за призначенням, залежно від марки сталі або від масової частки хрому, нікелю та міді; за способом подальшої обробки: шестигранники, виготовлені тиском, холодним волочінням або холодною механічною обробкою; за способом виготовлення: шестигранники гарячекатані та шестигранники калібровані.

Шестигранник сталевий гарячекатаний виробляється відповідно до ГОСТ 2879-88 методом гарячого прокату на сортових станах. Основою для шестигранника сталевого виступає лита заготівля квадратного перерізу.

Розмір шестигранника гарячекатаного визначається за діаметром вписаного в нього круги і лежить у межах 8 – 100 мм включно.

За точністю прокатки шестигранник гарячекатаний проводиться двох типів - підвищеної (Б) та звичайної (В) точностей.

Також використовується калібрування, що дозволяє випускати шестигранник з високою точністю розмірів.

При виробництві шестигранника сталевого каліброваного заготівлі стискають між шестигранними прокатними валками. Шестигранник сталевий калібрований має переріз розміром від 3 до 100 мм і провадиться відповідно до ГОСТ 8560-78.

Шестигранники широко застосовують при виготовленні кріпильних виробів (стійок, болтів, гайок і шпильок), різних деталей та механізмів машин, що широко використовуються в автомобільній галузі, комплектуючих меблевого та іншого виробництва, а також у металообробці та в будівництві (для каркасу конструкцій, як несуче) елемента огорож, перил, сходів та ін.). Повсюдно використовується шестигранник у будівництві та промисловому виробництві.

Переваги сталевого шестигранника, як виду металопрокату, полягають у:

Цей профіль досить стійкий до високих температур;

У виготовленні профілю використовується марка сталі, що дає стійкість до механічних пошкоджень;

Профіль не сприйнятливий до кислот, впливу органічних і неорганічних речовин, а також вологостійкий;

Легка зварюваність;

Доступна ціна;

Тривалий термін експлуатації.

Застосування сталевого шестигранника

Широке застосування сталевого шестигранника

Області застосування шестигранника є досить різними залежно від способу виробництва цього виду металопрокату.

Калібрований шестигранник потрібен для деталей і механізмів високої точності, часто це така сфера, як авіабудування, машинобудування і т.д. Гарячекатаний шестигранник дуже зручний як заготовка під гаряче штампування методом вальцювання на кувальних вальцях, а також при гарячому об'ємному штампуванні на ГКМ і кривошипних гарячештампувальних пресах.

Області застосування шестигранного металопрокату:


Машинобудування;

будівельна сфера;

Судно- та авіабудування;

виробництво медичного обладнання;

Меблева промисловість;

Виготовлення харчового обладнання;

Гірничодобувна промисловість.

Сталевий шестигранник знайшов своє застосування у багатьох галузях промисловості, але найчастіше його використовують у будівництві. Шестигранний металопрокат може бути використаний як складові металоконструкцій, каркасів, несучих елементів, декоративних конструкцій та огорож.

Сортамент каліброваних шестигранників виготовляється відповідно до ГОСТ 1051-73 з вуглецевої та нікельвмісної сталі методом холодного прокату. Такий спосіб виробництва шестигранника забезпечує високу точність його перерізу. Залежно від способу обробки виділяють кілька видів даного виробу:

Матовий. Піддається мінімальній обробці, але все одно має якісну гладку поверхню.

Шліфований. Для досягнення більшої точності проводять шліфування на верстаті.

Дзеркальний. Виняткова якість та точність виробу досягається шляхом шліфування до блискучого стану.

Даний вид металопрокату добре піддається значним навантаженням та зварюванню, стійкий до впливу високих температур та має високі експлуатаційні характеристики. Калібрований шестигранник також можна виготовляти з таких марок сталі, як легована, теплостійка, інструментальна, ресорно-пружинна та ін.

У нас ви зможете придбати Сталевий шестигранник калібрований, за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам у терміни виконувати будь-які будівельні роботи.

Основне
Діаметр
19 36 24 22 5 17 14 30 60 7 24 65 6 19 55 41 30 27 22 12 41 мм
Матеріал
Сталь ст. 20, 35, 45
Вид за способом виготовлення
калібрований
Вид за хімічним складом
з легованих сталей
Вид за призначенням
Для виробництва деталей та механізмів високої точності часто це така сфера, як авіабудування, машинобудування. Для виготовлення таких кріпильних виробів, як сталеві болти, гайки, а також складові промислового обладнання, машин. Для виготовлення віконних решіток, балконних огорож, декоративних конструкцій та ін. У машинобудуванні. Застосовується як заготовки для виробництва гайок нестандартного типу, болтів та інших кріпильних деталей. Як заготовка для металовиробів і кріплень. Для гідравлічних елементів у машинобудуванні. Виготовлення сполучних елементів у трубопроводі (переходи, гайки, кріпильні деталі). Відповідальні подробиці. Дрібні деталі холодного штампування.
Тип
Сталевий шестигранник калібрований
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT