Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
65.64 грн
/кг

Сталевий Швелер гнутий 120х50х5 ст1-3пс / сп L = 12000 мм

Виробник: Украина
Код товару: 00393
В наявності
65.64 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сталевий Швеллер гнутий 120х50х5 ст1-3пс/сп L = 12000мм-фасонні металопрокат, поперечне сечение якого має букву «П». Осевой симметричний центр проходить через центральну стену, за рахунок чого профіль з таким формом відрізняється високою нестійкою здатністю, протидіє деформації під час пересування динамічних і статичних моментів і дозволяє прогнозувати напрямлено-деформаційне стан конструктивних елементів на високому рівні. Визначені види швеллерів прекрасно піддаються сварочній та механічній обробці.


Сталевий Швеллер гнутий застосовується комунальними підприємствами. Його також активно використовують при організації різних монтажно-ремонтних робіт та при прокладці наземних комунікацій, створюють конструкції для грузоподібних механізмів та дорожніх відходів. Ні найбільшого застосування швеллера стаціонарної гарячокатаної та гнучкої види широко купували у будівельній сфері, де вони використовують у якості несущого та конструктивного елементів: при заливці фундаментів; при возведении стен, плоских і арочних перекриття; при сооруженні мостових балоків, промислових площах, мостів та естакад.

Такий вид швелера виготовляється відповідно до ГОСТу. Він ділиться на два види, кожен відповідає певному ГОСТУ: рівнополочний гнутий швелер, виробництво якого регламентується ГОСТ 8278 і нерівнополочний гнутий швелер - ГОСТ 8281. У загальному випадку виготовлення гнутих сталевих профілів має проводитися з урахуванням ГОСТ 11475.

Виготовлення гнутого швелера відбувається на спеціальному профілегибочних верстатах, при цьому використовуються різні типи сталі, в тому числі:

Виробництво гнутого сталевого швелера

Рулонна гарячекатана - технологія гарячого прокату передбачає зміну кристалічних грат сталі;

Рулонна холоднокатана - такий спосіб виробництва дозволяє створити вироби, які мають підвищену стійкість до деформації. Така технологія вимагає виконання робіт при порівняно низькій температурі, тому кристалічні грати сталі не змінюються;

Конструкційна;

Вуглецева;

Низьколегована — з додаванням спеціальних добавок, що легують, які підвищують експлуатаційні характеристики виробів металопрокату.

Основні характеристики гнутого сталевого швелера:

Здатність переносити великі осьові навантаження;

Можливість використання без застосування зварювання;

Здатність витримувати навантаження на вигин;

Невелика вага;

Виріб відмінно піддається зварюванню.

Всі гнуті сталеві швелери за точністю прокатування поділяються на три основні загальноприйняті категорії:

Висока точність;

підвищеної точності;

Звичайну точність.

Щодо форми конструкції сталевого гнутого профілю є чотири відповідні категорії:

Обидві полиці паралельні між собою - позначається "П";

Легкі вироби з паралельними гранями полиць має позначення «Л»;

Грані полиць зсередини знаходяться під нахилом - "У";

Профіль спеціального призначення - «С». Технічні вимоги до виготовлення гнутого швелера

При виробництві гнутих профілів використовують тільки сталі певних марок відповідно до ГОСТу. За стандартами на поверхні виробів можуть допускатися відбитки, вкочені бульбашки, окремі вибоїни, але не допускаються тріщини, окалини, раковини, забруднення та множинні здуття. Кромки та торці заготовок згідно зі стандартом 11475 не допускають зазубрин, розшарування або затягнутої кромки. У невеликій кількості вибоїни та вм'ятини допустимі, якщо вони не виводять розміри виробу за номінальні. Залежно від групи якості вироби можуть мати або не мати стандартні тріщини. Якщо профіль низької якості, тріщини дозволяються довжиною до 10 мм в місці вигину для профілю товщиною 2 мм. Якщо цей параметр знаходиться в межах 2-5 мм, то довжина може бути вже 15 мм, а для товщини більше 5-20 мм і вище.

Вироби металопрокату виготовляються на верстаті, тому зниження якості виробів можливе лише в тому випадку, якщо калібрування валків було виконано неправильно.

Незалежно від сталі, що використовується при виготовленні профілів, вироби можуть монтуватися двома способами як болтовим скручуванням, так і зварними швами.

Маркування гнутого сталевого швелера

Маркують такі вироби металопрокату за схемою В×Ш×Т, де:


В - висота, яка зазвичай коливається між 25 і 310 мм;

Ш - ширина, яка за стандартом знаходиться в діапазоні між 26 і 100 мм;

Т - товщина, коливається між 2 та 6 мм.

Швелер гнутий нерівнополочний ГОСТ 8281-80

Відповідно до цього стандарту гнутий швелер, як правило, виробляється з киплячої вуглецевої або напівспокійної сталі, що має тимчасовий опір розриву більше 460 одиниць. Може використовуватися і вуглецева сталь, низьколегована сталь, що мають ту саму величину опору розриву.

Граничні відхилення від 90 градусів залежать від ширини полиці, поділяються на кілька категорій:


До 100 мм;

Вище 100мм;

Вироби підвищеної міцності.

Гнутий швелер нерівнополичний за стандартами ГОСТ 8281-80 може бути від 4 до 11,8 м-коду.

Швелер гнутий сталевий рівнополочний ГОСТ 8278-83

Даний стандарт поширений на всі вироби, що одержуються за допомогою профілегибочних приладів з використанням заготовок різних сталей. За стандартом дозволяються граничні відхилення в процесі виробництва, що стосуються висоти стінки профілю та точності профілювання:

Висота стінки менше 50мм, тоді точність допустима з відхиленням 0,75мм, для підвищеної точності та для звичайної точності відхилення може бути 1мм;

При висоті стінки 50-100мм допускаються відхилення - 1,25; 1,3; 1,5 мм для всіх класів точності;

Для висоти 100-150мм допускаються відхилення для високої точності та підвищеної точності – 1,5мм, а для звичайної точності – 2мм.

Відповідно до стандарту 8287 довжина гнутого профілю може вибиратися в межах від 3 до 11.8 м. Якщо використовуються немірні довжини, вони можуть становити не більше 7% маси партії. Допускається також випускати довжини, кратні мірним. Величина граничних відхилень довжини вибирається в залежності від довжини. Позитивні характеристики гнутого сталевого профілю:

відсутність зварювання при монтажних роботах;

Гладка поверхня матеріалу;

У нас ви можете купити Сталевий швелер гнутий за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент та можливість поставити партію арматури з мерною, немерною тривалістю дозволяє швидко та якісно виконувати будь -які вистави, допомагаючи вам у терміни виконувати будь -які будівельні роботи.

Основне
Вид за способом виготовлення
гарячекатаний
Вид за хімічним складом
вуглецеві, низьколеговані
Вид за призначенням
Використовуються швелер гнутий у будівництві при зведенні внутрішніх та зовнішніх стін, перегородок та зведенні металоконструкцій. Для зміцнення конструкцій, монтажу перегородок та колон. Його застосування необмежене лише будівництвом. Такі вироби використовуються в машинобудуванні, при монтажі обладнання та різних виробничих циклах. За допомогою цього фасонного прокату нескладно буде зменшити навантаження на фундамент або зміцнити покрівлю та стіни. Швелер гнутий відноситься до будівельних масивних виробів, які служать для початкового будівництва, будівництва каркасів і для спорудження перегородок.
Тип
Сталевий Швелер гнутий
Габарити (ширина, довжина)
6000, 9000, 12000
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT