Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
45.50 грн
/кг

Сталевий Швелер 14 ст1-3пс / сп L = 12000 мм

Виробник: Украина
Код товару: 383
В наявності
45.50 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Стальной Швеллер 14 ст1-3пс/сп L = 12000мм-фасонні металопрокат, поперечне сечение якого має букву «П». Осевой симметричний центр проходить через центральну стену, за рахунок чого профіль з таким формом відрізняється високою нестійкою здатністю, протидіє деформації під час пересування динамічних і статичних моментів і дозволяє прогнозувати напрямлено-деформаційне стан конструктивних елементів на високому рівні. Визначені види швеллерів прекрасно піддаються сварочній та механічній обробці.

Стальною Швеллер 10 ст1-3пс/сп L = 12000мм застосовується комунальними підприємствами. Його також активно використовують при організації різних монтажно-ремонтних робіт та при прокладці наземних комунікацій, створюють конструкції для грузоподібних механізмів та дорожніх відходів. Ні найбільшого застосування швеллера стаціонарної гарячокатаної та гнучкої види широко купували у будівельній сфері, де вони використовують у якості несущого та конструктивного елементів: при заливці фундаментів; при возведении стен, плоских і арочних перекриття; при сооруженні мостових балоків, промислових площах, мостів та естакад.

У нас ви можете придбати Стальню Швеллер 14 ст1-3пс/сп L = 12000мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент та можливість поставити партію арматури з мерною, немерною тривалістю дозволяє швидко та якісно виконувати будь -які вистави, допомагаючи вам у терміни виконувати будь -які будівельні роботи.

Основне
Вид за способом виготовлення
гарячекатаний
Вид за хімічним складом
вуглецеві, низьколеговані
Вид за призначенням
Використовується для створення несучих металоконструкцій у промисловому та цивільному будівництві, вагонобудуванні, дорожньому будівництві, машинобудуванні, верстатобудуванні та інших галузях. Використовується цей елемент з металу для будівництва каркасів, перегородок та інших конструкцій, побудованих за стрижневою схемою. Швелер гарячекатаний використовується дуже широко. Ці балки потрібні при будівництві або у створенні таких об'єктів, як: морські платформи, як призначені для видобутку корисних копалин, так і для інших цілей; платформи для бурових установок; пірси та причали; річкові та морські судна; авіабудування; ангари, склади, цехи та інші цільові приміщення, аж до сільських комор; «бічні» запасні або пожежні сходи, інші види сходових конструкцій; каркаси будов та його частин, тобто, наприклад – основа даху чи – перекриття; вагонобудування; мости; висотні будівлі; бункери та підземні сховища; фундаменти; тунелі метрополітену; шахти. Це далеко не всі області, в яких використовуються ці сталеві балки. В принципі, швелери можна зустріти повсюдно, від зупинних торгових павільйонів до хмарочосів, від залізничних вагонів до лайнерів і таке інше.
Тип
Сталевий швелер катаний
Габарити (ширина, довжина)
6000, 9000, 12000
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT