Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Картон базальтовий теплоізоляційний

Виробник: Украина
Код товару: 6971
В наявності
39.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Картон базальтовий теплоізоляційний виготовляється з базальтового супертонкого волокна (БСТВ). Як з'єднувальна виступає бентонітова глина.

Супертонке волокно виготовляється із природного матеріалу – каменю базальт. Для цього розплавлений камінь пропускається через екструдер. У виробництві волокна не використовується така з'єднувальна фракція, як фенол-формальдегід, за рахунок цього отриманий матеріал відрізняється екологічністю та нешкідливо для використання.


Базальтові волокна одержують із базальтового розплаву. Його нагрівають в електричних, мазутних чи газових плавильних печах. Він плавиться і витікає через вихід, виготовлений із платини чи іншого матеріалу, який не боїться високої температури.


Цей матеріал відрізняється відмінними звуко- та теплоізоляційними властивостями. Він пожежобезпечний, вогнестійкий, негорючий. Базальтовий картон має низьку гігроскопічність, тобто не вбирає з повітря вологу. Температура застосування +500 °С, витримує короткочасне збільшення температури до +700 °С.


Картон базальтовий теплоізоляційний використовується при обробці ділянок термічного обладнання, чутливих до високих температур, зокрема для ізоляції термо- та нагрівальних печей, загальної ізоляції трубопроводів, ізоляції котлів, заслінок, дверей, утилізаторів.


Листи базальту використовуються як жаростійкий прошарок між підлогою і грубкою, дахом і трубою, тобто в таких місцях, де інші матеріали неприпустимі. Також застосовується для ізоляції ковшів, міксерів, термобоксів, накопичувачів всіх видів. Це ефективний утеплювач для машинобудування та суднобудування.


    У нас ви можете купити Картон базальтовий теплоізоляційний за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Базальтові теплоізоляційні плити виготовляються на основі супертонкого базальтового волокна. Сполучною є бентонітова глина. Базальтове волокно отримують методом одностадійної витяжки з базальтового розплаву з одночасною обробкою первинної нитки спеціальними замаслювальниками, для надання нитки еластичності та сумісності з різними видами смол: епоксидними, епоксифенольними, фенолформальдегідними. Мати з базальтового волокна (МБТВ) - це полотна волокон, що отримуються з розплаву гірських порід базальтової групи, додатково прошиті ровінговими нитками та скручені в рулони. Базальтовий шнур виготовляється з природної сировини — базальтової породи, яка не містить шкідливих домішок і не завдає шкоди навколишньому середовищу. Смуги теплоізоляційні довгомірні прошивні з базальту виготовляються на основі супертонкого базальтового волокна в оболонці з обох боків зі склотканини і прошиваються склониткою.
Вид за хімічним складом
На базі супертонкого базальтового волокна. Сполучною є бентонітова глина різними видами смол: епоксидними, епоксифенольними, фенолформальдегідними. Розплав гірських порід базальтової групи, додатково прошитий ровінговими нитками. Базальтова порода
Вид за призначенням
Основна сфера застосування – утеплення та теплоізоляція. Без цього матеріалу не обходиться будівництво житлових будівель і споруд, об'єктів промислового призначення. Із застосуванням базальтових плит та вати здійснюється теплоізоляція трубопроводів, сантехнічного та опалювального обладнання. Цим же матеріалом утеплюються поверхні всередині та зовні приміщень: покрівля, підлога, стіни, мансарди, підвали. Утеплювач використовується як нижній і верхній шар звукоізоляції в перекриттях плоских дахів. Широке застосування має утеплювач з базальту та у промисловому будівництві, в енергетичній галузі (теплоізоляція котлів та печей на електростанціях). Не оминають своєю увагою базальтові плити та машинобудування. У цій галузі із застосуванням утеплювачів із базальту здійснюють теплоізоляцію камер печей та холодильників, автомобільних корпусів.
Тип
Вироби з базальту
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT