Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Мати з базальтового волокна (МБТВ)

Виробник: Украина
Код товару: 6972
В наявності
39.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Мати з базальтового волокна (МБТВ) - це полотна волокон, що отримуються з розплаву гірських порід базальтової групи, додатково прошиті ровінговими нитками та скручені в рулони.


Базальтова вата виробляється без добавок вапняку чи доломіту, що робить її стійкішою до впливу високих температур, агресивних середовищ.


Основні переваги базальтових матів прошивні:


Висока вогнестійкість. Основа теплоізоляційних прошивних матів – базальтова вата, яка є негорючим матеріалом. Базальтове волокно спікається лише за температури понад 1000 °З.

Високі теплоізоляційні властивості. Базальтова вата має низьке значення теплопровідності, що робить її ідеальним утеплювачем. Мати базальтові прошивні завтовшки 100 мм. теплозахисту прирівнюються до 90 мм. скловати (Rokwool, Ursa, Isover та ін.), до 500 мм. цегляної кладки до 100 мм. дерев'яного бруса та до 210 мм. газобетону.

Високі звукоізолюючі властивості. Теплоізоляційні прошивні мати з базальтових волокон здатні значно знизити рівень шуму, що робить їх чудовим матеріалом для звукопоглинаючої негорючої теплоізоляції.

Стійкість до температурних дій. Інтервал температур для постійного використання базальтових прошивних матів коливається від -250 до +850 °С, а для короткочасного використання - до +1100 °С.

Висока стійкість до органічних речовин (луги, розчинники, олії та ін.).

Не схильні до гниття, впливу цвілі і грибка.

Стійкість до сонячної радіації (завдяки цій властивості прошивні мати з мінеральної вати застосовують при теплоізоляції на атомних та теплових станціях).

Також мати базальтові прошивні мають відмінні водовідштовхувальні властивості і високу стійкість до корозії. Паропроникне покриття теплоізоляційних матів запобігає випаданню конденсату на поверхню, що ізолюється, захищаючи оздоблювальні матеріали від корозії.


Встановлено, що базальтові прошивні мати перевершують за багатьма показниками своїх мінеральних аналогів. Базальтовий утеплювач більш довговічний, має стійкість до агресивних середовищ і екологічно чистий.


    У нас ви можете придбати Мати з базальтового волокна (МБТВ) за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Базальтові теплоізоляційні плити виготовляються на основі супертонкого базальтового волокна. Сполучною є бентонітова глина. Базальтове волокно отримують методом одностадійної витяжки з базальтового розплаву з одночасною обробкою первинної нитки спеціальними замаслювальниками, для надання нитки еластичності та сумісності з різними видами смол: епоксидними, епоксифенольними, фенолформальдегідними. Мати з базальтового волокна (МБТВ) - це полотна волокон, що отримуються з розплаву гірських порід базальтової групи, додатково прошиті ровінговими нитками та скручені в рулони. Базальтовий шнур виготовляється з природної сировини — базальтової породи, яка не містить шкідливих домішок і не завдає шкоди навколишньому середовищу. Смуги теплоізоляційні довгомірні прошивні з базальту виготовляються на основі супертонкого базальтового волокна в оболонці з обох боків зі склотканини і прошиваються склониткою.
Вид за хімічним складом
На базі супертонкого базальтового волокна. Сполучною є бентонітова глина різними видами смол: епоксидними, епоксифенольними, фенолформальдегідними. Розплав гірських порід базальтової групи, додатково прошитий ровінговими нитками. Базальтова порода
Вид за призначенням
Основна сфера застосування – утеплення та теплоізоляція. Без цього матеріалу не обходиться будівництво житлових будівель і споруд, об'єктів промислового призначення. Із застосуванням базальтових плит та вати здійснюється теплоізоляція трубопроводів, сантехнічного та опалювального обладнання. Цим же матеріалом утеплюються поверхні всередині та зовні приміщень: покрівля, підлога, стіни, мансарди, підвали. Утеплювач використовується як нижній і верхній шар звукоізоляції в перекриттях плоских дахів. Широке застосування має утеплювач з базальту та у промисловому будівництві, в енергетичній галузі (теплоізоляція котлів та печей на електростанціях). Не оминають своєю увагою базальтові плити та машинобудування. У цій галузі із застосуванням утеплювачів із базальту здійснюють теплоізоляцію камер печей та холодильників, автомобільних корпусів.
Тип
Вироби з базальту
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT