Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
117.00 грн
/кг

Електрокартон 2,0 мм * 1000 мм

Виробник: Украина
Код товару: 6772
В наявності
117.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Електрокартон 2,0 мм * 1000 мм - різновид технічного картону, виготовлений з сульфатної (хвойної) невибіленої целюлози з додаванням бавовняної целюлози. Широко використовується як електроізоляційний матеріал, для ізоляції внутрішніх вузлів трансформаторів, генераторів та ін. ) для зміцнення спинок та боковин м'яких меблів.


Головною перевагою використання даного матеріалу є така властивість електрокартону, як можливість його вторинної переробки. Вторинна сировина користується попитом через свою високу якість і доступну ціну. Результат переробки – це міцний матеріал, який використовують у будівництві та монтажі. Він витримує великі навантаження та доступний на ринку у формі профілю, балки або бруса. Сировину після переробки застосовують для виготовлення горбкуватих прокладок для транспортування яєць, теплоізоляційних плит для утеплення будівель та виготовлення таропакувального матеріалу.


    У нас ви можете купити Електрокартон 2,0 мм*1000 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Електрокартон - різновид технічного картону, виготовлений із сульфатної (хвойної) невибіленої целюлози з додаванням бавовняної целюлози. Синтофлекс це двошаровий матеріал – в основі його електроізоляційний картон, на який нанесена поліетилентерефталатна плівка. Плівка нанесена лише з однієї, верхньої, сторони даного композиційного матеріалу. Вона має характерний коричневий колір.
Вид за хімічним складом
Сульфатна (хвойна) невибілена целюлоза з додаванням бавовняної целюлози. Картон електроізоляційний, поліетилентерефталатна плівка.
Вид за призначенням
Електрокартон успішно використовується у швейному виробництві для виготовлення лекал, за допомогою яких виконується розкрій тканин, та у меблевому виробництві (товщиною 1 - 2 мм) для зміцнення спинок та боковин м'яких меблів. Головною перевагою використання даного матеріалу є така властивість електрокартону, як можливість його вторинної переробки. Вторинна сировина має попит через свою високу якість і доступну ціну. Результат переробки – це міцний матеріал, який використовують у будівництві та монтажі. Він витримує великі навантаження та доступний на ринку у формі профілю, балки чи бруса. Сировину після переробки застосовують для виготовлення горбкуватих прокладок для транспортування яєць, теплоізоляційних плит для утеплення будівель та виготовлення таропакувального матеріалу. Синтофлекс затребуваний у машинобудівній та приладобудівній галузях промисловості. Так, за допомогою синтофлексу виконують пазову електроізоляцію, міжшарові прокладки в різних ізоляційних системах, та ізоляцію за принципом «кришка – клин».
Тип
Електрокартон та синтофлекс
Габарити (ширина, довжина)
товщина 2 0,19 1 1,5 0,1 0,17 0,3 0,5 4,0 0,2 0,25 3 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT