Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
793.00 грн
/шт

Синтофлекс 81 0,17 мм

Виробник: Украина
Код товару: 6778
В наявності
793.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Синтофлекс 81 0,17мм – це один з різновидів електрокартону.


Продається він у формі рулону (тобто даний матеріал гнучкий і піддається розрізанню, з нього можна вирізати елементи потрібного розміру і форми). Стандартна ширина рулону синтофлексу – метр (1000 міліметрів), накручується рулон на спеціальну втулку з жорсткого матеріалу, що запобігає зминання.


Це двошаровий матеріал – в основі його електроізоляційний картон, на який нанесена поліетилентерефталатна плівка. Плівка нанесена лише з однієї, верхньої, сторони даного композиційного матеріалу. Вона має характерний коричневий колір.


Область застосування цього матеріалу дуже широка - він затребуваний в машинобудівній та приладобудівній галузях промисловості. Так, за допомогою синтофлексу виконують пазову електроізоляцію, міжшарові прокладки в різних ізоляційних системах, та ізоляцію за принципом «кришка – клин».


    У нас ви можете купити Синтофлекс 81 0,17 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Електрокартон - різновид технічного картону, виготовлений із сульфатної (хвойної) невибіленої целюлози з додаванням бавовняної целюлози. Синтофлекс це двошаровий матеріал – в основі його електроізоляційний картон, на який нанесена поліетилентерефталатна плівка. Плівка нанесена лише з однієї, верхньої, сторони даного композиційного матеріалу. Вона має характерний коричневий колір.
Вид за хімічним складом
Сульфатна (хвойна) невибілена целюлоза з додаванням бавовняної целюлози. Картон електроізоляційний, поліетилентерефталатна плівка.
Вид за призначенням
Електрокартон успішно використовується у швейному виробництві для виготовлення лекал, за допомогою яких виконується розкрій тканин, та у меблевому виробництві (товщиною 1 - 2 мм) для зміцнення спинок та боковин м'яких меблів. Головною перевагою використання даного матеріалу є така властивість електрокартону, як можливість його вторинної переробки. Вторинна сировина має попит через свою високу якість і доступну ціну. Результат переробки – це міцний матеріал, який використовують у будівництві та монтажі. Він витримує великі навантаження та доступний на ринку у формі профілю, балки чи бруса. Сировину після переробки застосовують для виготовлення горбкуватих прокладок для транспортування яєць, теплоізоляційних плит для утеплення будівель та виготовлення таропакувального матеріалу. Синтофлекс затребуваний у машинобудівній та приладобудівній галузях промисловості. Так, за допомогою синтофлексу виконують пазову електроізоляцію, міжшарові прокладки в різних ізоляційних системах, та ізоляцію за принципом «кришка – клин».
Тип
Електрокартон та синтофлекс
Габарити (ширина, довжина)
товщина 2 0,19 1 1,5 0,1 0,17 0,3 0,5 4,0 0,2 0,25 3 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT