Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Цегла вогнетривка

Виробник: Украина
Код товару: 8229
В наявності
39.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Цегла вогнетривка служить для внутрішнього облицювання печей, камінів, димоходів та димових труб тощо.


Поряд зі своїми основними вогнетривкими властивостями, вогнетривка цегла має властивості накопичення та віддачі тепла.

Марки вогнетривів загального призначення:


Шамотні:


Вироби шамотні загального призначення - ША, ШБ № 1-107

Вироби шамотні легковагі та ультралегкові - ШЛ-1,0; ШЛ-1,3; ШЛ-0,4

Магнезіальні:


Вироби хромітоперіклазові - ХП-1, ХП-2, ХП-3, ХП-4, ХП-5, ПХЦ-65, ПХЦ-66

та ін.


     У нас ви можете купити Цегла вогнетривка за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Плити виготовляють методом гарячого пресування напівсухої маси відповідно до ТУ У В.2.7-26.8-31101383-002-2002. Вироби фасонні МКРВ складної форми виготовляється з матеріалів з використанням вогнетривкого волокна муллітокремнеземистого складу, яке виробляється плавкою в електричній печі оксидів алюмінію та кремнію з подальшим утворенням волокна методом роздування. Для надання матеріалу міцності в волокна додається неорганічні та органічні сполучні, вогнетривкі наповнювачі та добавки. Вироби формуються методами вакуумування, вакуумного пресування, вібролитва, набивання та іншими. Вставки МКРВ-340 виготовляється з вогнетривкого волокна мулліто-кремнеземистого складу, яке виробляється плавкою в електричній печі чистих оксидів алюмінію та кремнію з подальшим утворенням волокна методом роздування. Для надання матеріалу міцності до волокна додається органічне сполучне, вироби формуються методом вакуумного пресування.
Вид за хімічним складом
з матеріалів з використанням вогнетривкого волокна мулітокремнеземистого складу, яке проводиться плавкою в електричній печі оксидів алюмінію та кремнію з подальшим утворенням волокна методом роздування.
Вид за призначенням
Цегла вогнетривка служить для внутрішнього облицювання печей, камінів, димоходів і димових труб і т.п. Плита вермикулітова використовується для футерування будь-яких приладів та установок, робота яких передбачає критично високі температури (від 500 градусів Цельсія). Кислотоупорні вироби застосовуються для: проведення фізико-хімічних процесів з будь-якими агресивними рідинами (за винятком плавикової та фосфорної кислот) та лужною концентрацією до 10%. Для мокрого та сухого помелу матеріалів твердістю не вище 7 за мінералогічною шкалою твердості Моосу. Для футерування обладнання, для захисту будівельних конструкцій та споруд, що експлуатуються в умовах впливу агресивних речовин. Для проведення різних хімічних процесів та зберігання будь-яких агресивних рідин (за винятком плавикової та фосфорної кислот) та лужною концентрацією до 10%. Використовуються як насадочний матеріал для заповнення реакційних об'ємів у хімічних апаратах. Плита совелитова призначена для теплової ізоляції промислового та теплоенергетичного обладнання при температурі поверхні, що ізолюється до 500 °C.
Тип
Формовані вогнетриви
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT